Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...

źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg

Pobierz
  • 133
@TheLukcity: jak Ty to widzisz ?. Zostanie nalozony ten #!$%@? podatek czy nie ? , jestem wkur... , bo jest to mój powazniejszy zakup z chin i obawiałem się ,że jak zamówie to będzie jakiś przypał , bo mam do tego szczęscie
1. raz zamówiłem przez prioryty line to nie wiem :(

przy wysyłce listem poleconym zagranicznym, jak przychodzą listy na WER i urząd celny zatrzyma list oraz nałoży cło/vat to jest wysyłany do odbiorcy list (chyba z wydziału Poczty Polskiej) w tej sprawie...

Tak tracking mi się zmienił wczoraj

2017-09-08 13:42:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.

2017-09-08 13:42:11 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana

2017-09-19 21:09:00 Oldbury
to to samo co w "tracking":

"2017-09-02 01:40:00Customer data received Southall"

, a w "tickets":

"Dear xxxxxx,

We are very sorry to bother you at this time.

We are contacting you to explain the delay with your order (xxxxxxxxx).

Unfortunately, due to the clearance checking, now your parcel is being checked by the customs. These days the customs is checking the parcel strictly, so this has caused a delay to the shipping
@pendzikkbcnPL: zgadza się tylko urząd celny kontroluje magazyny nie będące w Polsce. I jest możliwość że np. w UK zostanie naliczony VAT i "może" GB to zapłaci przynajmniej tak wynika z deklaracji @GearBest_Polska napisanej wyżej. Kupowanie w Chinach to odmiana hazardu :) bo z tego co wiem przesyłki z chin do EU przychodzą w masowach paczkach i są rozpakowywane do klienta indywidualnego.