Wpis z mikrobloga

Uwaga, organizuję #rozdajo. Mam kod na Steam do gry Observer. Kod miał być pierwotnie prezentem dla znajomego, ale ten okazał się #!$%@?, więc trafi do któregoś z plusujących mireczków ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zielonki nie biora udziału.

Gra spoko, niby trochę symulator chodzenia, ale w jakich klimatach! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyberpunkowy Kraków z elementami PRL (w tagu #cyberpunkowyprl umieszczałem wiele polskich smaczków z gry jak cyberpunkowy polonez i inne takie).
W sumie to też dobra gra dla fanów Blade Runnera, a także tych, którzy wyczekują nowej części, bo głównym bohaterem jest Rutger Hauer (Roy Batty)

UWAGA, Gra zdecydowanie nie jest dla osób z epilepsją. Serio, to najgorsza możliwa gra dla takiej osoby.

Kod rozlosuję jutro o 20:00.
#gry #bladerunner
Pobierz mandrake0 - Uwaga, organizuję #rozdajo. Mam kod na Steam do gry Observer. Kod miał by...
źródło: comment_IoIGLXgB5nbnS028qJcppSPyS8JZKTl9.jpg
  • 20
UWAGA, Gra zdecydowanie nie jest dla osób z epilepsją. Serio, to najgorsza możliwa gra dla takiej osoby.


@mandrake0: nie plusuję bo już mam i przeszedłem. Ale z tą epilepsją to 1000% prawdy xD jest momentami tak oczojebna, że zajmuje pierwsze miejsce w kategorii oczojeb wszech-czasów :P
Ale klimat miodzio (ʘʘ)
@acidd: Haha, najlepszy moment był w Dream Eaterze Heleny Nowak pod sam koniec pod tym względem. Aż musiałem przetrzeć oczy ze zdziwienia, bo nie wiedziałem, że takie triki są możliwe xD (chodzi mi o ten fajny moment ucieczki do salonu tatuażu)
@Zeugma: Nudności? W sumie się nie dziwię, chociaż sam ich nie miałem. Jeśli ta gra byłaby na VR to zgon gwarantowany, bo jest wiele... zwariowanych sekwencji.