Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #chwalesie trochę, ale mogę być też motywacją dla innych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Ostatnio nam stuknęło 1000 dni w podróży dookoła świata!

  Sami nie dowierzamy, ale udało nam się w tej podróży odwiedzić aż 4 kontynenty, 20 krajów.
  ◾9 krajów zwiedziliśmy z plecakiem (Indie, Tajlandia, Malezja, Singapur, Indonezja, Hongkong, Kambodża, Filipiny, a później Meksyk),
  ◾1 kraj na rowerach (Japonia),
  ◾ pozostałe 10 krajów autami (Australia, Nowa Zelandia - starymi mietkami, Chile, Argentyna, Boliwia, Peru, Ekwador, Kolumbia - 4runnerem, który był dosłownie naszym domem, USA i Kanada - Land Cruiserem przerobionym na kampera 4x4). Cała trasa - u nas na blogu.

  Teraz ostaliśmy się na dłużej w Kanadzie, mieszkamy na Alaska Highway. Od września reperujemy budżet i marzną nam tyłki!

  Nie jesteśmy dziećmi bogatych rodziców, nie wygraliśmy w lotka, nie okradliśmy banku. Po prostu jakieś 4 lata temu przestaliśmy myśleć "chcielibyśmy to zrobić", a nauczyliśmy się mówić "zrobimy to!"... Polecamy każdemu... ale uwaga! To może drastycznie odmienić Twoje życie! Mieliśmy marzenie, o podróży, o wolności. To był odpowiedni momeny żeby rzucić wrzystko i pojechać poznawać świat - nie mieliśmy kredytów, dzieci, zobowiązań, dalej jesteśmy w miarę młodzi. Pracowaliśmy, odłożyliśmy i zaczęliśmy podróżować. Tak minimalistycznie, żeby wydawać jak najmniej, a zobaczyć jak najwięcej.

  "Ładne obrazki z podróży" wrzucamy non stop (jak wszyscy), ale nasza podróż to nie tylko te piękne momenty. Są też te "brzydkie" - czasem jest irytująco, za gorąco, niekomfortowo, niebezpiecznie, kompromitująco, ciekawostkowo (chyba nie ma takiego słowa, ale je lubię). Nasza podróż to po prostu życie, więc tak jak w normalnym życiu mamy mix wszystkiego. Jak już wzięło nas na wspominki, to wykopaliśmy trochę zdjęć innych niż zawsze!

  Na zdjęciu #rozowypasek jako Mondoshawan z 5. elementu (monsun w Tajlandii)
  Całość u nas na DC Adventures

  P.S. Myślimy o AMA, ale nie teraz, pewnie dopiero jak zatoczymy całe koło dookoła globu - a jeszcze trochę nam zostało!
  #dcadventures #podroze #ciekawostki #podrozujzwykopem #heheszki #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Kiedy przez 4 godziny udajesz, że grasz w UFC aby nie zdjęli ci streamu PPV za prawa autorskie na youtubie. #youtube

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Kurwa przepraszam, jesteście cali?
  #heheszki #humorinformatykow

  odpowiedzi (26)