Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniałem sobie jak w podstawówce bardzo chciałem zjeść mcDonaldsa. Wszystkie dzieci z klasy regularnie tam jadały i urządzały urodziny, ale moja rodzina nigdy nie miała na to pieniędzy. Chociaż może i miała bo na komunię to dostałem kilka stówek, ale widocznie nie były one dla mnie. O hamburgera i colę suszyłem mamie głowę kilka dni i w końcu pękła. Powiedziała że jak wrócę ze szkoły to będzie na mnie czekać BIG MAC i coś lepszego od coli. Po tej niby coli mogła mi się zapalić czerwona lampka ostrzegawcza, ale byłem naiwny. Od rana siedziałem jak na szpilkach. W szkole myślałem tylko o tym co mnie czeka w domu. Nawet rozważałem pierwsze w życiu zerwanie się z lekcji, aby mieć to wszystko szybciej, ale speniałem.

Po powrocie nie czekał na mnie big mac ani cheeseburger. Zamiast tego dostałem wczorajszy kotlet schabowy w bułce kajzerce z najtańszym serem gouda i wszystko polane rozwodnionym keczupem. Nawet coli nie było, zamiast tego 2 dniowy kompot. To był mój największy zawód w życiu. Myślałem, że te słynne polacko-januszowe zachowanie jest pisane tylko pokoleniu naszych rodziców, ale jednak na filmiku widać że nie.

Rodzice oszukujący swoje dzieci, jak ja was kurrr nienawidzę.

https://www.youtube.com/watch?v=sZDIzApZSws&feature=youtu.be&t=428

#fastfood #mcdonalds #pizza #kfc #gotujzwykopem #heheszki #zalesie #gorzkiezale #swieta
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

Niezalezna vs. Niezależna

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy

odpowiedzi (14)

Kurła kiedyś to była woda, teraz nie ma wody i ludzie do niej srają.

odpowiedzi (4)