Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi nie chce przyjąć karty VISA do płatności? Raz już kupowałem nią na psstorze, dzisiaj próbuję kupić Battlefronta i nic.. niby przekierowuje mnie na stronę banku po kod do 3D secure, ale po wpisaniu nie ładuje się żadna nowa strona, a płatność w końcu jest niezrealizowana.. Ktoś jakiś pomysł?
#ps4
  • 7
@Nihilnovii: też mam VISĘ i mi też nie chciało jej przyjąć na PS Store - niby zapłaciłem, podałem wszystko poprawnie, ale potem przekierowało mnie na stronę PSNu gdzie w adresie widniało "payment failed", czy coś w tym stylu. Potem nie mogłem zrobić w ogóle żadnego zakupu, bo strona PSN wywalała błąd. Trzeba by zadzwonić i dopytać.
@klocu26: Słabo. Nie patrzyłeś czy 3dsecure można wyłączyć całkowicie? Pamiętam, że parę miesięcy temu tego w ogóle nie miałem, ale włączyłem, bo 'bezpieczeństwo' i teraz tylko problem był.
@Nihilnovii chyba się nie da. Mam w PKO BP konto. Ale kiedyś płaciłem karta i było bez problemów. Głupie jest to że z konsoli się da a z kompa nie. Jest opcja żeby autoryzacje zmienić ale chodzi tylko o to czy będzie to sms czy logowanie do systemu bankowego. Niby można z paypala korzystać ale jakoś nie mam do nich zaufania.