Wpis z mikrobloga

Myślałam kilka razy, żeby nauczyć się pić kawę. No bo wszyscy piją. A ja mam wypasiony ekspres w domu więc bym nawet nie piła jakichś kawopodobnych szczynek.
No ale nie odnajduję w tym żadnego sensu: nie smakuje mi to - chyba że z toną mleka i cukru, brudzi zęby, śmierdzi po niej z buzi, niektórzy ludzie jakich znam bez kawy zachowują się jak zombie (odcinek Dexter's Laboratory pięknie to obrazuje).
Czy już zawsze będę wykluczona społecznie przez niepicie kawy?

#kawa #rozkminy
n.....a - Myślałam kilka razy, żeby nauczyć się pić kawę. No bo wszyscy piją. A ja ma...

źródło: comment_sxQnG1xisRxNcMNRYEETMJdRiVOixWvY.jpg

Pobierz
  • 56
@nama: Też nie pije, nigdy mi nie smakowało I nigdy tego nie rozumiałem. Mam wrażenie, że to jak z fajkami- dzieciaki 14-16 lat próbują, bo chcą być dorosłe, bo widzą rodziców, którzy codziennie piją, no I się wciągają. A kofeina uzależnia
@ZwirekBentonitowy: szczerze mówiąc to nie :D on jak był szczeniakiem to miał niezłe ADHD zwłaszcza jak zrobić sobie kąpiel w oczku, nazywaliśmy to szajbonurek bo dostawał takiej szajby, że nie dało się go opanować. Trochę jest tego tutaj: (filmik poniżej).

Innym razem zjadł dwie czekolady, a jeszcze innym cały blister tabletek przeciwbólowych seniora Foresta.
n.....a - @ZwirekBentonitowy: szczerze mówiąc to nie :D on jak był szczeniakiem to mi...
@nama: Jak słyszę o cukrze w kawie to aż mi się na wymioty zbiera, fujka.

Inna rzecz to czym się tutaj przejmować, nie chcesz ćpać to nie ćpaj XD Polska to nie Holandia i kawa jakimś narodowym napojem nie jest.