Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda:

Dla każdej pracującej osoby zimna to zło.

NIE

Do dziś uwielbiam wstawać i widzieć że śniegu napadało, wstać tę godzinę wcześniej, wziąć łopatę i odśnieżyć.
  • Odpowiedz
zakwasy od odśnieżania?! To co ty robisz całymi dniami że coś takiego jest dla twojego ciała wielkim wysiłkiem?


@demolitioon: Wiesz, jeden ma do odśnieżenia 5 metrów chodnika, a drugi chodnik, podjazd do garażu i pół ulicy, jak u mnie, bo mieszkam na jej końcu. Nikt tu nie odśnieża i ostatnie 50 metrów muszę machać własnymi siłami.

@JanekKrystianek: Ja uwielbiam, jak takie widoki oglądam z okna, albo ewentualnie jak akurat mam
  • Odpowiedz
@demolitioon: Wyobraź sobie że niektórzy mieszkają w domach i mają więcej do odśnieżenia niż 2 m2. Na przyszłość proponuje wyjąć kija z dupy i czytać wykop z przymrużeniem oka. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jamtojest: Ty oczekujesz od kobiety że ma pojęcie o odśnieżaniu? Niektórym brakuje wyobraźni i nie wiedzą o tym że jak sobie nie odśnieżysz to nie wyjedziesz z posesji. Czasem całą noc pada, a rano do pracy trzeba dojechać.
  • Odpowiedz
@mardory: zakwasy od odśnieżania?! To co ty robisz całymi dniami że coś takiego jest dla twojego ciała wielkim wysiłkiem? Nawet mi cie nie żal


@demolitioon: wiesz, zależy. U mnie już od paru lat zaczął jeździć traktor z pługiem i nie ma czego odśnieżać, ale wcześniejsze lata to bywały hardcorowe ;) Masz nasypane 30cm śniegu i dawaj odśnieżać 20m swojego kawałka drogi - i to nie na luzaka, tylko tempo tempo
  • Odpowiedz
Niektórym brakuje wyobraźni i nie wiedzą o tym że jak sobie nie odśnieżysz to nie wyjedziesz z posesji. Czasem całą noc pada, a rano do pracy trzeba dojechać.


@mardory: No ale zima taka piękna, bo pokażą Ci zdjęcie ośnieżonych gałązek w jakimś lesie. No widok ładny, prawda. Widok. Gorzej jak w tym trzeba żyć.

W ogóle mnie przeraża brak wyobraźni ludzi. Ciągle widzę na mirko wpisy typu "hehe co tak słabo
  • Odpowiedz
@JanekKrystianek: 12 sierpnia, imieniny: Lecha Euzebii
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października, imieniny: Alana Kaliksta
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi!!! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. jakie wspaniale!!! Jestem pewien, ze to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi.
  • Odpowiedz
@JanekKrystianek: piękna, śnieżna zima, to jeden z powodów, dla których uważam, że tylko pracujący z domu położonego w górach ludzie mają prawdziwe życie. W mieście zima to smog i syf. Jesień - pada i brzydko. A w górach... Coś pięknego. Uwielbiam śnieg. Uwielbiam patrzeć, jak za oknem w świetle latarń wirują białe płatki, jak wszystko pokrywa się puchem. W takich okolicznościach, wieczorami, będąc małym dzieckiem, siedziałem w ciepłym domu i piłem
  • Odpowiedz