Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? Mireczki czuje się okropnie przez to co powiedziała ostatnio dziewczyna z którą sie spotykam (,). Spotykamy się 2 miesiące, dopiero co się poznajemy. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać sex. Pierwszy raz poszliśmy do łóżka i od razu taka #!$%@?... Po wszystkim zapytałem się jak jej było i czy to był dobry sex. Ona powiedziałą czy ja muszę poruszać akurat taki temat w tej chwili? Myślę sobie no ok, ale w końcu po chwili zapytałem znowu i wiecie co odpowiedziała? Przepraszam ale to był słaby sex, miałam lepszych mężczyzn. #!$%@? nawet nie wiecie jak zrobiło mi sie przykro. Żeby to był mój pierwszy raz czy coś takiego to może nie zabolałby mnie tak ale ja mam 29 lat i miałem w swoim życiu kilka kobiet. Mi było dobrze i myślałem, że jej tak samo... Minął już ponad tydzień a ja dalej to przeżywam i nawet odechciało mi sie seksu.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 57
Przepraszam ale to był słaby sex, miałam lepszych mężczyzn.


@AnonimoweMirkoWyznania: XD XD XD

Olej ją. Nawet jeżeli faktycznie było źle, to, jako potencjalna partnerka, nie w taki sposób powinna cię motywować do poprawy. Zamiast zaproponować zmiany, to wylatuje z takim tanim tekstem, żeby wjechać ci na ambicje i samego zostawić cię z waszym problemem.

#!$%@? Mireczki czuje się okropnie przez to co powiedziała ostatnio dziewczyna z którą sie spotykam


@AnonimoweMirkoWyznania:
@AnonimoweMirkoWyznania: chcesz żeby partnerka powiedziała ci jak sie czuje ? Dbasz o jej odczucia po seksie ? #!$%@? cie ? Ruchaj i nie pytaj, laski uwielbiają jak ktoś nie dba o ich wrażenia, jak zapyta czy obiad ci smakował to powiedz jej żeby #!$%@? z takimi pytaniami XD to jest prawdziwy związek #pdk a nie jakieś tam rozmowy miedzy dorosłymi ludźmi. Kobiety są do ruchania a potem zostawiasz, po co z
ElfickaProgramistka: 1. Pytaj dziewczynę po ruchanku czy seks był dobry.
2. Ona mów, Anon nie gadajmy o tym teraz.
3. Dopytuj dalej.
4. Dziewczę mówi, że seks był słaby.
5. Mirki co robić? Spytałem się Anonki czy seks był dobry, ona powiedziała, że nie. Mirki co robić?

#!$%@? pytasz się jej czy seks był dobry, dostajesz odpowiedź i płaczesz. To po co pytałeś? Chyba myślałeś, że powie że było zajebiście a