Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? Mireczki czuje się okropnie przez to co powiedziała ostatnio dziewczyna z którą sie spotykam (,). Spotykamy się 2 miesiące, dopiero co się poznajemy. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać sex. Pierwszy raz poszliśmy do łóżka i od razu taka #!$%@?... Po wszystkim zapytałem się jak jej było i czy to był dobry sex. Ona powiedziałą czy ja muszę poruszać akurat taki temat w tej chwili? Myślę sobie no ok, ale w końcu po chwili zapytałem znowu i wiecie co odpowiedziała? Przepraszam ale to był słaby sex, miałam lepszych mężczyzn. #!$%@? nawet nie wiecie jak zrobiło mi sie przykro. Żeby to był mój pierwszy raz czy coś takiego to może nie zabolałby mnie tak ale ja mam 29 lat i miałem w swoim życiu kilka kobiet. Mi było dobrze i myślałem, że jej tak samo... Minął już ponad tydzień a ja dalej to przeżywam i nawet odechciało mi sie seksu.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania:
Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
@AnonimoweMirkoWyznania: ryju, takich rzeczy się nie robi, serio. To najgorsze, zaraz po powiedzeniu "kocham Cię" (nawet jeśli jesteś już w relacji) podczas seksu, co możesz zrobić podczas takich fikołków.
Ciach bajera, ciach kontakt i #!$%@? z walizami, na #!$%@? się będziesz jeszcze tam gościł czy tworzył jakieś iluzje nadziei xD Bierz dupę w troki i wiej. Kiedyś ludzie brali co im się, w pierwszym odruchu, podobało, a potem się docierali -
Przepraszam ale to był słaby sex, miałam lepszych mężczyzn


@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Seks to są dwie osoby. Jak było słabo, to nie znaczy konkretnie, że Ty byłeś #!$%@?, bo ona też mogła być #!$%@?.
2. Jak pisze Ci, że miała lepszych facetów to jest bait - olej, albo odpowiedz, że Ty w sumie też miałeś lepsze dziewczyny i że słabo trafiliście w takim razie.
3. Znajdź sobie inną dziewczynę :P z obecną
@AnonimoweMirkoWyznania to po #!$%@? się pytałeś? Wykastrowała cię psychicznie i tyle. Może się jakoś ogarniesz, ale ja widzę niedługo koniec. Będziesz ją dymał, a w głowie będą jej słowa, #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie się skończy, że poćwiczysz na niej i do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Olej ją. Nawet jeżeli faktycznie było źle, to, jako potencjalna partnerka, nie w taki sposób powinna cię motywować do poprawy. Zamiast zaproponować zmiany, to wylatuje z takim tanim tekstem, żeby wjechać ci na ambicje i samego zostawić cię z waszym problemem.


@#!$%@?: A co można odpowiedzieć na takie pytanie? "było super, ale popracuj nad tym jeszcze"?:P "yyy.. było.. ee.. no dobrze. w przyszłości będzie lepiej"?
To nie tak, że każda szczera odpowiedź