Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? Mireczki czuje się okropnie przez to co powiedziała ostatnio dziewczyna z którą sie spotykam (,). Spotykamy się 2 miesiące, dopiero co się poznajemy. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać sex. Pierwszy raz poszliśmy do łóżka i od razu taka #!$%@?... Po wszystkim zapytałem się jak jej było i czy to był dobry sex. Ona powiedziałą czy ja muszę poruszać akurat taki temat w tej chwili? Myślę sobie no ok, ale w końcu po chwili zapytałem znowu i wiecie co odpowiedziała? Przepraszam ale to był słaby sex, miałam lepszych mężczyzn. #!$%@? nawet nie wiecie jak zrobiło mi sie przykro. Żeby to był mój pierwszy raz czy coś takiego to może nie zabolałby mnie tak ale ja mam 29 lat i miałem w swoim życiu kilka kobiet. Mi było dobrze i myślałem, że jej tak samo... Minął już ponad tydzień a ja dalej to przeżywam i nawet odechciało mi sie seksu.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 57
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba za szybko ten Wasz wspólny seks się pojawił.
1. To nie powinno być czymś niezwykłym zapytanie o samopoczucie po seksie.
2. Nawet jeśli seks nie był zbyt udany, to trzeba pogadać o tym co poprawić aby było lepiej.
3. Zdecydowanie nie ma co się dąsać na dziewczynę, że powiedziała prawdę. Lepsze to niż udawane orgazmy.
4. Dziewczyna była niezbyt delikatna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Synek. To nie jest tak, że każda laska która wpuszcza Cię w pieroga, będzie usatysfakcjonowana. Przykład restauracji - kucharz się stara, robi fajne żarcie, ale zawsze znajdą się tacy, którym nie posmakuje.

Normalna sprawa.

W drugą stronę jest tak samo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytasz loszki natrętnie czy podobało się jej a na odpowiedź przeczącą reagujesz chlipcianiem. Tak nie zachowuje się 29 latek doświadczony łóżkowo. Więc albo tak naprawdę jesteś prawiczkiem i przykładasz do seksu nieproporcjonalnie dużą wagę albo zakochałeś się w tej cizi. Ale to mi nie leży bo

dopiero co się poznajemy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: e tam nie spinaj sie, jedna lubi tak inna inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta mogles jej powiedziec ze tez tak uwazasz. Stawiasz sie w pozycji gdzie jestes w 100% odpowiedzialny za to czy bylo dobrze czy nie. Czy zrobila cos zeby było lepiej?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakaś #!$%@? xD. Co to w ogóle za pomysł, że tylko jedna strona jest odpowiedziana na udany seks i głupio zrobiłeś pytając ją o to jak petent bo z góry się skazujesz na pozycje "donora przyjemności".

Nieraz się zdarza, że pierwszy seks jest taki sobie szczególnie jak partnerzy już mają swoje doświadczenia i NAWYKI z poprzednich związków. Pytaj nie o to czy było dobrze ale o to co lubi, eksperymentuj
  • Odpowiedz