Wpis z mikrobloga

najgorszy sklep, pokrótce -
dostałem zły zasilacz do ledów, który się moment zjarał,
wysłałem zdjęcia,
chcą wideo,
pytam po co im wideo i czego,
daj wideo,
otwieram zasilacz żeby wysłać im zdjęcia ze środka (widać co się stało),
odpisują, że otwarłem zasilacz czym naruszyłem gwarancje,
chcesz 100 punktów?
c*uje w d*pe ruchane
to im odpisałem
pozdrawiam
#gearbest
  • 23
@Cbbs przytoczę moje ostatnie DOA z GB

Słuchawki z rozwalonym BT, nagrałem filmik, 5 sekund przerywania, zwrot kasy.
MiBand trup, 5 sekund jak go naciskam, zwrot kasy.

Nie mówię że nie, ale @leszek_SK ma dużo racji, im zazwyczaj tylko chodzi o jakieś potwierdzenie.
@Cbbs spojrz na strone druga, piszesz im ze nie dziala, chca potwiredzenie ze nie dziala a ty im wysylasz filmik rozkreconego urzadzenia.

Mi jak ladowarka jebnela jak kabel podlaczylem to potem nagralem filmik ze nie dziala bo sie spalila i tyle. Nikt normalny nie uzna ci gwarancji jak grzebales w srodku
1sza klasa


@Cbbs: Bez tego "sza". Do liczebników pisanych cyfrą nie dodaje się końcówek literowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale fakt GearBest pod wzgledem suportu gwarancyjnego to #!$%@?. Dobrze, że jest PayPal.
Zrób reklamację jeszcze raz w nowym bilecie. Jest szansa, że trafisz na nowego Chińczyka.
@leszek_SK: otwarcie plastiku to nie grzebanie, a nie będę tego podłączał (co im napisałem) bo nie jest to warte dla mnie aż tyle, żeby ryzykować następnym zwarciem albo kopnięciem (mam uraz do prądu powiedzmy;)) suma sumarum dostali więcej niż chcieli i się wykpili, drugą rzeczą jet to, że jak tu już wcześniej wydedukowano, zasilacz był (i jest dalej) sprzedawany, a jest zbyt słaby żeby obsłużyć tą taśme.
@Cbbs: jak kartą to masz chargeback jeszcze

otwarcie plastiku to nie grzebanie


ale ich to nie interesuje, nie o to cie prosili, nikt ci nie kazał tego otwierać, jak ci telefon padnie to nie grzebiesz w nim tylko oddajesz proste