Wpis z mikrobloga

@pitu00pitu napisał

#!$%@? wykop jako ze raport na szpichi juz miesaic wisi i zaden admin sie tym nie zajal

https://www.wykop.pl/wpis/26982957/#comment-95714597
generalnie, że ktoś ma problemy ze sobą i żyje w bardzo ale to bardzo alternatywnym świecie to jeszcze można zrozumieć ale jak chce walczyć ze swoimi wyimaginowanymi wrogami w tagu syria nie za pomocą silnych argumentów opartych na konkretnych źródłach a przy pomocy donosów do moderacji, usuwania wpisów i #czarnolisto to brak słów na taką osobę. Pytam tych wszystkich, którzy go popierają (nie będę wołał, bo nie chcę robić gównoburzy w tagu) jak się czujecie z tym, że w dyskusji zamiast argumentów królują donosy i #czanolisto?
#syria #syriaspam
  • 9
@bijotai: Ale mareczek na niego #!$%@? bo ma flagę HTS na awatarze xD

@pitu00pitu nie pamiętasz afery z końca czerwca jak wszyscy z mojej obronie ustawili sobie flagi Hezbollahu na znak protestu przeciwko faszyzmowi moderacji która chciała mi dać bana za Hezbollah. Dlatego @szpichi prowokując moderację ustawił sobie flagę HTS a moderacja nie zareagowała (powodów jest kilka). Ale oczywiście naczelny konfident tagowy i foliarz mareczek musiał zareagować bo jest debilem który
@szpichi w internecie są niestety takie osobniki... anonimowe to piszą bzdury... najgorsze, że ich idiotyzmy są popierane przez innych tak bez cienia RiGCza masz np @HEADHuNtErtcz który pisze do @RuskiAgent1917 żeby szanować mareczka a sam wielbi Konkwistę88 czy pyta na AMA Dudę o żydowskiego teścia taki wykopek z gatunku tych nieomylnych i nieprzemakalnych o betonowym umyśle nieskażonym głębszą refleksją... trochę schizofreniczny, bo jak narodowo-prawicowy wykopek może szanować idiotę piszącego o polskojęzycznych pilotach
@RuskiAgent1917: nie mow ze fanatyk pisu czy kodu jest godzien nazywania Polakiem bo obrazasz tym porzadnych Polakow. to jakbys nazwal taka patole lewacka co tylko chce brac rozbojem pieniadze od ciezko pracujacych Polakow a do tego zniewala ich zdradzajac Polske i przekazujac ja pod but naszych wrogow niemcow i amerykanow? otoz to typowe polaczki co nawet gowno zjedza byleby Pan niemiec czy amerykanin wspomnial o nich nie wazne ze w konteksie
@pitu00pitu: zagubiony mały człowieku mieniący się Polakiem katolikiem bełkoczącym o godności nazywania się Polakiem co sobie #!$%@? biedaku umysłowy ustawiłeś w tle profilu? Swastyka i czerwona gwiazda patologia to na ciebie za małe słowo a teraz zgłaszaj do moderacji> Przy okazji parę sprostowań jako że syriaspam a gównoburza w niedziele rano to cos co lubie najbardziej @bilas gdbybyś moze na wykopie był trochę dłużej niz 11 miesięcy wiedziałbys ze swego czasu