Wpis z mikrobloga

@dajpantenkij: przypomina mi to narzekanie stęk starej baby z biedronki przy okazji półmaratonu w walbrzychu. Dziura zabita dechami, jedyna cywilizacja która w mieście była to tylko to co germańce zostawili, raz na rok trafi się okazja żeby ktokolwiek tam chciał przyjechać bo oprócz zamku tam bieda i patola i typowi wyborcy pisu, a w biedronce największy problem starej baby bo do kościoła nie dojechała. Raz w #!$%@? roku ktoś chciał zostawić
@Ciuliczek: Tylko to nie jest raz do roku, bo jak nie biegacze to rolkarze, jak nie oni to z kolei pedalarze, albo inni kretyni, niech robią to gdzieś np. w Kampinosie - osobiście też wolałbym po lesie biegać niż po asfalcie czy gdzieś gdzie nie będą przeszkadzać innym. A porównywanie wałbrzycha do Warszawy to już w ogóle abstrakcja, chyba nawet Konstancin jest większy niż tamta dziura
Powiedz mi co jest niby sparaliżowane skąd dokąd nie możesz dojechać


@domis_mis: ja nie powiedzialem ze wiem co jest sparalizowane tylko ze jedna trasa przez

Jerozolimskimi, Marszałkowską, Waszyngtona i Grochowską


@domis_mis: nie oznacza ze nic nie jest sparalizowane. Moze sprobuj sie przejechac lazienkowska albo mostem swietokrzyskim co? Moze przejedz sie wybrzezem gdynskim? Albo pulawska(#!$%@? od centrum az do sluzewa)? To co #!$%@? ma sie nijak do rzeczywistosci bo mogles co
@TurboDynamo: To weź inną trasą wybierz a nie biadolisz jest weekend aut nie ma za dużo na mieście co #!$%@? masz jedną drogę z domu do celu ? #!$%@? jak stara baba jakby to organizowali w ciągu tygodnia to rozumiem bo i tak jest całe miasto w korkach (codziennie jeżdżę S8 i wisłostradą). Ale jest to zorganizowane w weekend i do tego w miarę ogarnięte nawet na google maps oznaczone było
wałbrzycha (...) chyba nawet Konstancin jest większy niż tamta dziura


@beer_man: kolejny elitarny metropolitanin, który nawet dupy za linię metra nie wystawił. xD

Mieszkam w Warszawie już tyle czasu, ale ilość #!$%@? mirków przy maratonie przebija pozostałe miasta. O BOŻE, KTOŚ W NIEDZIELE / W NOCY BIEGAĆ POSTANOWIŁ JAK JA KUPIĘ TEGO TWIXA NA DROGĘ DO KORPO. GRAŻYNA, WYCIONGAJ TEN SAMOCHOD, SPECJALNIE POJEDZIEMY DO BRATA NA SŁUŻEW, BIEGAĆ BĘDO, PEWNO NA
@beer_man: ale nie rozumiesz ze na taki maraton warszawski to przylatuje pełno ludzi zza granicy? I co oni maja opowiedzieć swoim w kraju, ze po lesie latali? Ciekawe czy mieszkańcy innych miast, Berlina, Paryża, Barcelony tez maja taki ból dupy jak Ty?
To weź inną trasą wybierz


@domis_mis: ok, czyli twoje rozwiazanie to nadrobic 5 km. Albo lepiej zamiast z centrum na mokotow to pojade przez grochowska bo juz sprawdziles ze tam nie ma trasy. Jak ktos na mnie pluje to mam se kupic parasol.
To nie rozwiazanie. #!$%@? maja biegac na obiektach sportowych. Ulica jest od jezdzenia, jak tak chca sportu na ulicy to niech jezdza rowerami.

Równie dobrze można powiedzieć, że