Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: ja to się dziwię, że oni jeszcze się trzymają na rynku. Pomijam już jakość samych tekstów (chociaż IMO od bardzo dawna to nie to samo co w latach 90 i na początku 00), ale jaki sens ma czytanie newsów z miesięcznym opóźnieniem? Albo zapowiedź gry, gdzie w tym samym czasie, albo i wcześniej, w internecie są już recenzje. Ja wiem, że tego nie da się przeskoczyć, i z początku działalności,
@Lookazz z tego co wiem, niektórzy trzymają CDA w łazience, żeby czytać przy dwójce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale poza tym, ma to sens. Ja np nie śledzę wszystkich premier, a tak mam wszystko zestawione w jednym miejscu, bez reklam zabierających większość miejsca (bo mają dedykowane strony na reklamę).
@WaveCreator:
To chyba generalnie promocja uplaya. Jak komuś wpadnie łącznie kilkanaście starszych ale swego czasu całkiem niezłych gier to może go przekonać do tej platformy. Dla jednej gry czasem można mieć opory, ale dla całej biblioteki to już warto pobrać jeśli kogoś interesują ich produkty.
tego co wiem, niektórzy trzymają CDA w łazience, żeby czytać przy dwójce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paczek_w_masle: dzikusy, smartfonów nie mają?

Ja w ogóle nie śledzę żadnych newsów związanych z grami, nie czytam zapowiedzi itp. Jak mnie jakiś tytuł zainteresuje, to dodaję do wishlisty na Steamie/PS Store i jak sprawdzę opinie, to kupuję ;)

bez reklam


@Paczek_w_masle: to w internecie są reklamy? ( ͡º ͜