Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tygodnia mam jakąś niespodziewaną miesiączkę (pojawiła się tydzień po poprzedniej). Wywaliło mnie strasznie, a było już lepiej. Od trzech dni na plecach mam jakąś porąbaną cystę. Ehh te antybiotyki z Polski nic nie dają. Robię wizytę na przyszły tydzień u tutejszego lekarza, ciekawe co mi poradzi.

#syfiastypamietniczek #syfiastytag #pokazsyfa
Duckmara - Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tyg...

źródło: comment_qWI5Nhcls9UZh059STXS1gQclkW2VbL3.jpg

Pobierz
  • 91
@fegwegw: A to wtedy zapraszam. Masochiści mile widziani. Myślałam, że jeden z tych mireczków, co się trzepie, że wrzucam coś, co mu się nie podoba.
@shenzhou: O ile nie jest to kierowane chęcią wsadzenia penisa w cokolwiek (a chyba jest) to nic złego. Mam koleżanki, które były bliskie nawiązania "kotaktów" z pewnym niedorobionym panem (ciężkie wady genetyczne, zaniedbanie średniego poziomu), bo był całkiem zabawny i mądry. Niestety straszny buc, więc
@Gumaa: Widziałam o wiele gorsze zmiany, ale patrzę tylko z własnej perspektywy. Miałam już czysto prawie (tylko blizny i czarne łebki), a ty nagle pełno (z 10) wulkanów.
@GRBAS: Teraz? Tetralysal.
@pealike: Ciekawe co moża wyczytać? Pewnie następny koniec świata xD (fajny wybrałeś kierunek, ale żart jakiś cienki popracuj nad warsztatem, bo marnujesz potencjał)
@Naciass: Co masz na myśli? Przez jakieś półtorej roku piłam bratek, żarłam cynk i selen, używałam kosmetyków ziołowych i myłam twarz w naparach z rumianku/pokrzywy i ... tamtej reszty nie pamiętam. Próbowałam też już miodu i efekty nijakie. W sensie miękka cera się
@GRBAS: Właściwie to żadnej. Przez kilka lat próbowałam u jednego derma różnych antybiotyków, ale wiadomo na NFZ to rzeźnia - wolała szybko wystawić receptę i zobaczyć skutki po miesiącu zamiast się rozgadywać. Po dłuższym czasie (yyy 4 lata) poszłam prywatnie do innego dermy - popróbował różnych pierdołów i się poddał (no taką ma pani urodę - polecam kosmetyczkę). Po tym pojechałam do innego (lepszego) lekarza w dużym mieście. Zasugerował mi podłoże