Wpis z mikrobloga

@pitu00pitu: A jeszcze kilka dni temu pisałeś że SDF nie rozpoczęło żadnej ofensywy i to tylko ofensywa twitterowa i wymysły pro kurdyjskich aktywistów. A teraz nagle Biltzkrieg SDFu i są już pod Deir ez Zor to wziąłeś teorię z runetu że ISIS nic nie robi. ISIS nic nie robi bo jest słabe np. w Kotle Hawija stracili 60 wiosek w 3 dni. I co PMU wspiera ISIS bo bojownicy kalifatu uciekają
swoja droga nielegalne zajecie zakladu gazowego przy DeZ przez SDF (oczywiscie bez walki z isis) bylo wypowiedzeniem wojny (kolejnym) i Syria nie odpusci.


@pitu00pitu: Halo ziemia do mareczka, SDF jest z punktu widzenia syryjskiego rządu nielegalną bojówką taką samą jak FSA.

A teraz nagle Biltzkrieg SDFu


@RuskiAgent1917: Patrząc po tym że nacierają przez bezludną pustynie to trochę wolno im idzie.
@RuskiAgent1917: prezciez zeby byla ofensywa/blitkrieg to musi byc opor/walka a oporu/walki nie ma zadnego. jak od dawna pisze sdf po prostu PRZEJMUJE pozycje ISIS. zadnych walk nie ma.
ps. nawet nie wiem co to jest jakis runet :D poluzuj ta folie na glowie bo widac zbytnio uciska :D
A ty możesz założyć klub ludzi chorych umysłowo. Mareczek będzie vice przewodniczącym.


@RuskiAgent1917: akurat kiedy ja piętnowałem jego głupotę ty chętnie plusowałes i łykałeś jego radosną twórczość. Teraz dostało ci się od foliarzy. Mój Boże jak to życie potrafi dać klapsa.
@bombastick: Memy i informacje prawdziwe i potwierdzone się zawsze plusuje (nie ważne kto by to napisał) i mareczek dostawał plusy ale jeżeli zaczyna on obrażać Polskich żołnierzy to trzeba reagować, a wielu ludzi go broni. Trzeba go zgłaszać i tyle.