Wpis z mikrobloga

@edmora: Ale bądźmy poważni. KBC jeszcze cie zaskoczy i myśle, że udowodni wam że nie jest żadnym scamem.
BTW, skoro były oferty zakupu po 1gr, a sprzedaży po 2gr, czemu wasze trejdowskie zmysły tego nie wykorzystały i nie rozmnażały majątku? Dużo ludzi tak robiło.
@iAmTS: Marzenia przerodziły się w wyspę, której lokalizacja ma być niedługo podana. Tak jak mówię, nie moja rola tłumaczyć Kabuto, aczkolwiek uważam że nazywanie go scamem to scam.
Artykuł z tego bezprawnika.. Tego raczej nie trzeba zbytnio tłumaczyć. Jak chciał udowodnić oszustwo na jednej stronie A4? Sam sobie przeczy.
@BeatcoinPL:

https://www.youtube.com/watch?v=xF8PDXU6fY8 word vs. word.


Właśnie wpadłem na na pomysł, jak rozwiązać problem z obroną konieczną we własnym domu:
1. Ogłaszasz, że twoja posiadłość to od dzisiaj teren państwa UngaBunga.
2. Ogłaszasz się królem UngaBunga.
3. Wg prawa UngaBunga król może zabić każdą osobę przebywającą na terytorium UngaBunga.

Co może pójść nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)

@BeatcoinPL: na początku myślałem że robocie sobie jaja. Szukałem wyraźnej ironii, czy bezpośredniego potwierdzenia. Teraz nie wiem już czy usilnie brniecie w obronę idiotyzmu który popełniliście, czy co wy robicie ale jestem w stanie uwierzyć że ktokolwiek z IQ >40 brałby to kabuto na poważnie. Cokolwiek tu się właśnie #!$%@?ło to z każdym waszym komentarzem robicie sobie niewierygodną antyreklamę. Wasza giełda w moich oczach straciła wszystko, choć liczyłem na nią bo