Wpis z mikrobloga

@MysGG: jasne przecież bitcoin to samo-spełniająca się przepowiednia. Tylko poważnie proszę Was nie zacznijcie mi tu gadać o więcej niż dycha bo ja naprawdę nie chcę tego, jeszcze nie teraz, ja zacznę coś sprzedawać dopiero po następnym halwingu teraz tylko kumuluję.
@pawlo74: na bank masz więcej. Tyle lat skupować i w takich cenach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz może co z tymi kopalniami btc w Chinach? Rząd zajął już jakieś stanowisko w tej sprawie czy jest jeszcze szansa że zabronią?
czy jest jeszcze szansa że zabronią?


@escabor: nie rób sobie nadziei to był tylko FUD pod szorty. Komuchy nie są głupi, wiedzą, żę bitcoin daje im zarobić i nie tylko im z rządu ale też ludziom tam zatrudnionym, ubijając kopalnie u siebie spowodują tylko, że te pieniądze powędrują do innych kieszeni. Na przykład do Rosji do Petersburga gdzie jest też tania energia a burmistrz zachęca jak może górników do otwierania kopalni
@pawlo74: ja wiem że to dla nich korzyść, ale to w końcu Chiny, które lubią zakazywać wieku rzeczy, no i handel na giełdach jednak ograniczyli, więc...
Ale oficjalne stanowisko w tej sprawie zajęli? To wybicie wynika z jakichś newsów?
@escabor: co Ty zielonka jesteś w krypto, że jeszcze wierzysz w niusy? Czasami naprawdę wprawiasz mnie w zakłopotanie. Raz nawijasz z sensem a za chwilę pompujesz jakieś szity albo zadajesz inne dziwne pytania.

A co do zakazu to też jakbyś był dzisiejszy i nie wiedział, że giełdy to nie jedyne miejsce gdzie można handlować bitcoinem, chociażby Localbitcoins https://coin.dance/volume/localbitcoins/CNY
Widziałeś co się stało ostatnio dzięki zakazowi? Największe obroty w historii BTC w
p.....4 - @escabor: co Ty zielonka jesteś w krypto, że jeszcze wierzysz w niusy? Czas...

źródło: comment_Va7S8lHnTZ87HhGnOfSsYoohnlkIV07z.jpg

Pobierz