Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: Eh nie zesrajcie się z tymi kobietami w wojsku, wiem że chodzi o równouprawnienie, ale tak zdroworozsądkowo, wolałbyś mieć u boku jakiegoś ogarniętego bardziej lub mniej typa czy kobietę w przypadku jakiegoś zagrożenia?
  • Odpowiedz
Nie no mogą być jakieś opcje administracyjne, ale wciąż uważam że w takim miejscu facet się lepiej odnajdzie niż kobieta


@beer_man: jak wszędzie. To nie znaczy, że mamy za nie robić robotę.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: @Nembutal Wojsko powinno być jedynie dla zawodowych i ochotników, nie mam zamiaru być pod butem jakiegoś trepa po zawodówce tylko dlatego że wybrał wygodną posadkę.
Nie mam zamiaru również ginąć za interesy tych na górze i konać w okopie z flakami na wierzchu.
  • Odpowiedz
I tak dzieci do wojska nie biorą to nie macie o co się martwić


@beer_man: To dobrze, będziesz miał czas, żeby poprosić mamę, żeby jednak poświęciła trochę czasu na twoje wychowanie to nie będziesz walił ad personam.
  • Odpowiedz
  • 30
@toniemojekonto1 cale szczescie ze wladza bardzo sie stara zeby wiekszosci ludzi nie bylo stac na nieruchomosci. jestem pewien ze taki fliper z 5 mieszkaniami bedzie lepiej bronic kraju niz zwykly mirek na wynajmie co nie dal rady mieszkania kupic
  • Odpowiedz
no tak, bo wojsko to tylko siedznie z karabinem w okopie xD


@Nembutal: Poborowi w wojsku polskim- tak z grubsza mają tylko takie role, bez względu na zawód, doświadczenie itd. z nielicznymi wyjątkami.
  • Odpowiedz
@beer_man:

I tak dzieci do wojska nie biorą to nie macie o co się martwić


Takie pierdy to możesz mówić staremu. Tylko uważaj, by ci nie zlał dupska.
  • Odpowiedz