Wpis z mikrobloga

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co stoi za sukcesami Elona Muska?

Bohater artykułu rozwija swoje firmy skupiające się między innymi na czystej i odnawialnej energii, elektrycznych pojazdach i podboju kosmosu. Jest z pewnością jedną z najbardziej innowacyjnych osób na świecie. Jeden ze współzałożycieli SpaceX, Jim Cantrell, mówi, że nie tylko inteligencja jest odpowiedzialna za odniesione przez Muska sukcesy.

Link do znaleziska: Co stoi za sukcesami Elona Muska?

#elonmusk #spacex #tesla #technologia #gruparatowaniapoziomu #elonizm
źródło: comment_1HpNnIwxPD0icC1O3j6FvzWYiJSbws3W.jpg
  • 14
@mysliszonichazmasz:

oraz rzadowe dotacje.

Gówno prawda. Tesla wzięła 400milionów pożyczki i oddała 452, przed czasem! Reszta firm wzięła dużo więcej i nie oddały nic do dziś albo ogłosiły bankructwo. GM bailout 11,2 miliardów, Ford pożyczka 5,9 miliardów, Nissan $1,6miliardów, Chrysler jak GM bankructwo...

Krótko: "durnie" w tej Tesli. Inni biorą na kredyt państwowy potem pad na pysk, pożyczkę się umarza (niech spłaca Kowalski czy Smitch w VATcie, akcyzie i podatkach od
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
ULA - United Launch Alliance – Firma konkurująca ze SpaceX.

Jestem botem

@mysliszonichazmasz: Ty angielskiego nie znasz, albo podniecają cię onetowe tytuły z d. - pierwszy link to FUD. Ten projekt (poza tym, że obejmuje *wszystkie* firmy bo wszystkie samochody elektryczne) był tylko proponowanym projektem i nie z niego nie zostało uchwalone. Już dawno go nie ma.
Drugi - to jeszcze większe propagandowe gówno. Belgia ma po prostu horrendalne podatki. Drogie EV razy chory podatek i wychodzi nieopłacalny zakup. Gdyby EV Tesli były
@anon-anon: Kolego, ja rozumiem, ze technologia potrafi byc ekscytujaca, a innowacyjnosc sprzyja konkurencji i jest dobra, przede wszystkim, dla konsumentow. Ale to by bylo na tyle.

Realia sa inne niz te, jakie przedstawiaja propagandzisci sukcesu - a Ty jestes jednym z nich. Nie wiem, czy robisz to za damski #!$%@?, czy za pieniadze. Jesli za damski #!$%@?, to jestes tylko napalonym fanem, a tacy czesto odwracaja wzrok od tego, co faktycznie