Wpis z mikrobloga

UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili niedawno MECOOL M8S Pro+ wstrzymajcie się z instalacją AndroidTV bo producent coś namieszał w podzespołach. I prawdopodobnie dlatego system się wiesza podczas instalacji albo nawet jak przejdzie instalacje to nie działa stabilnie. DEV będzie pracował nad nową wersją portu AndroidTV.
W tym tygodniu powinienem dostać kolejnego Mecoola z nowego sortu to będę też kombinować. Moje kilka poprzednich działają bez problemu na AndroidTV/LibreELEC i zwykłym sofcie od producenta.
#kodi #kodiwpigulce #mecool
kodiwpigulce_pl - UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili niedawno MECOOL M8S Pro+ wstrzymajc...

źródło: comment_rIGLAuV0jy3T3X3ef33KCpJnLUdZ1wuR.jpg

Pobierz
  • 85
@legotrex: rób spór na Paypal, czy płaciłeś kartą?
Problem z odwróconymi kolorami zaczyna pojawia się na moim starym boxie z LibreELEC MXQ PRO 4K.

@kanban: sam czekam na kilka sztuk z innego sortu i nikt nie spodziewał się, że będą odbiegały od tych poprzednich.
@alone_wolf: coś jeszcze chcesz mądrego dodać? Boxy z pierwszego sortu działają nawet lepiej niż MiBox więc to nie tak, że to gówno.
@kodiwpigulce_pl może to podowowac niestabilne działanie nawet przy powrocie do oryginalnego softu? :p banggood i tak wysłał mi już kolejnego boxa, ale zastanawiam się czy jest jeszcze szansa na uratowanie tego nie działającego :p myślę nad wgranie tego LibreELEC, jest sens w ogóle próbować?
@kodiwpigulce_pl wróciłem do oryginalnego softu jak już wspomniałem. Nagrałem film na którym widać, że zaraz po włączeniu uwala mi losowe apki (komunikat, że ta czy tamta apka przestała działać) + zawieszanie się boxa. Poprosiłem o nowy sprzęt albo oddanie pieniędzy, zgodzili się wysłać nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może nie robili problemu bo zamówiłem dwa, a reklamowałem jeden.
@kodiwpigulce_pl tak, raz czy dwa zawiesił się po kilku godzinach na Kodi. Ale np na netflixie ani razu. Może coś z temperatura, bo był gorący jak diabli. Póki co wyłączyłem akceleracje sprzętowa w kodi (czy jak to tam się nazywa) i wygląda na to, że jest ok, ale nie miałem czasu na dłuższe testy.

Trochę noobowskie pytanie, gdzie sprawdzę jaki mam build? ( ͡° ͜ʖ ͡°)