Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z pod tagów #rysunek #rysujzwykopem #rysowanie i innymi tagami związanymi z szeroko pojętym rysunkiem czy bylibyście zainteresowani zorganizowaniem wykopowego konkursu plastycznego (może nawet comiesięcznego) w celu sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych? Wiem że może być to trudne pod względem organizacyjnym ale myślę że jest to do ogarnięcia, moja wizja tego przedsięwzięcia wyglądałaby następująco - najpierw wybierany byłby temat przewodni na rysunek (np głosując na najbardziej plusowany komentarz pod odpowiednim tagiem) a później każdy chętny miałby wyznaczony czas na przygotowanie rysunku (np tydzień), po tym czasie każdy przesyłał by swoje pracę a ilość plusów decydowałaby o tym kto zostałby zwycięzcą.
Jako że jestem prawdziwym Polakiem Cebulakiem konkurs byłby o przysłowiową pietruszkę i wieczną sławę na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale fajnie jest trochę ze sobą po-współzawodniczyć.
Jeżeli macie jakieś uwagi albo po prostu uważacie że to durny pomysł to też napiszcie, w końcu co ja mogę wiedzieć?
#pytanie

Czy konkurs plastyczny na Wykopie to dobry pomysł

  • tak 69.2% (18)
  • nie 30.8% (8)

Oddanych głosów: 26

  • 2
  • Odpowiedz