Wpis z mikrobloga

W związku z przeprowadzoną wczoraj (26.09.2017) ankietą ogłaszam że organizuje Pierwszy Ogólnowykopowy Konkurs Rysunkowy.
Zasady konkursu:
1. Uczestnikiem może być każdy kto wpiszę się pod tym postem jako uczestnik, wszystkie osoby jakie się zgłoszą będą prze zemnie wołane w dniu w którym należy opublikować swoją pracę.
2. Uczestnik zamieszcza swoją pracę i krótki opis swego dzieła pod przygotowanym prze zemnie znaleziskiem lub postem
3. W konkursie biorą udział wszystkie formy plastyczne (rysunek, szkic, digital painting, kolaż co tam potraficie)
4. Konkurs rozpocznie się 05.10.2017 (czwartek) o godzinie 20:00 a zakończy się 06.10.2017 również o godzinie 20:00, osoba z największą liczbą plusów wygrywa, w razie remisu wygrywa osoba która wcześniej opublikowała swoją pracę.
5. Na zwycięzce czeka wieczna sława, satysfakcja oraz wymyślona prze zemnie nowa nagroda: możliwość wymyślenia tematu przewodniego kolejnej edycji konkursu
6. Jako że jestem organizatorem postanowiłem narzucić pierwszy temat przewodni, ponieważ wszyscy mieszkamy na planecie o nazwie Ziemia to najlepszym motywem przewodnim będzie: Woda jest to temat głęboki i szeroki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przy tym tak obszerny i "rozmyty" że każdy zainteresowany coś ciekawego powinien wymyślić, przykładowe zastosowanie tematu wody to pejzaż morski, statek podczas sztormu, spokojny dzień nad jeziorem, obrazki kolorowych rybek, żywiołaki wody, czy niszczące miasto tsunami. Liczę na waszą kreatywność( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To tyle słów ewangelii, im więcej osób się zgłosi tym będzie ciekawiej, dlatego plusujcie i przekazujcie wieści żeby miał kto uczestniczyć ale i oceniać.
#rysunek #rysujzwykopem #digitalpainting #konkurs i nawy tag #konkursplastyczny
  • 30
  • Odpowiedz
@Player_Name: ja niedawno po latach postanowiłam wrócić do rysowania i chciałam właśnie zorganizoweać na mirko akcję pod nowym tagiem, gdzie wygrany daje temat na kolejny itd. czyli identycznie jak Ty :D
chcialam jednak z tym poczekać do momentu, aż wrócę trochę do formy i regularności

kurde
uczciwie zapytam, co mi szkodzi
czy można zapodać na to prackę, którą się zrobiło niedawno?
pytam, bo muszę dziś machnąć 2 na #inktober, jutro
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: wiesz, to jest tylko zabawa (fajnie by było jakby każdy uczestnik narysował coś z myślą o konkursie ale jeżeli ktoś zamieści prace starszą to za to do więzienia się nie idzie) tak że nie musisz aż tak poważnie do tego podchodzić, ważne że narysowałaś to w tym roku i jest to związane z głównym tematem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Player_Name: xD
nie no jasne to nie jest oficjalny konkurs ministerstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale kumam ideę - jest rzucone hasło - spontan, skojarzenie, szybka inspiracja, robię pod konkurs
i też chcę to poczuć
ze względu na bieżące zaległości wrzucę to co mam, bo na temat, a na kolejne edycje będę robić na bieżąco
  • Odpowiedz