Wpis z mikrobloga

Kochani! Odchodzę z Wykopu.

Przed chwilą usunąłem z czytnika RSS główną wykopu, i dodane ludzi którzy serwowali najciekawsze znaleziska.

Minęły już niemal 4 lata jak założyłem tutaj konto, przez ten czas zmieniłem się o 180 stopni, a w zasadzie to Wykop mnie zmienił. Z proplatformeńskiego, nienawidzącego PiSiorów antyklerykała i prawie ateisty stałem się liberalnym katolem :)

Ciężko toczyło się flamewary, ale cieszę się, że kilka osób udało mi się przekonać i pomimo nieprzychylnej i dyskryminującej postawy administracji, trwałem tu broniąc prawd w które wierzę.

Jednak dziś zauważyłem, że Wykop stał się dla mnie niczym stara małżonka, która w zasadzie gada wiecznie o tym samym i puszcza bąki pod kołdrą (ktoś już chyba kiedyś tak napisał). Nie jest już tak fascynujący jak kiedyś a ja muszę zając się własnym życiem i nie mam czasu na siedzenie tutaj.

Dziękuję Wam wszystkim i życzcie mi wytrwania w postanowieniu

P.S. Brakować mi będzie jedynie znalezisk z gatunku: poradników, lifehack, kursów, przepisów (kulinarnych) i filmów dokumentalnych, dlatego jak coś takiego będzie to ślijcie na maila lub gg. Aha i informujcie mnie o manifach :)
  • 9
@hofi: Tylko życzyć szczęścia i udanej samorealizacji, trzymaj się,

PS

Jak zacząłem tu przesiadywać to tez byłem platformersem i wrogiem kaczyzmu,

Ale dyskusje z ludzmi raz mądrzejszymi a raz głupszymi odemnie samego sprawiły że tez stałem się liberałem który wie że to co #!$%@?ą w telewizji to propaganda, ze wolność gospodarcza w tym kraju nie istnieje...

Pozdrawiam trzymaj się.
Żegnaj, hofi. Wygląda na to, że stara gwardia musi ustąpić miejsca nowym. Sam wpadam tu zaledwie od czasu do czasu, kolejnych ideologicznych wojen toczyć się nie chce, a szczerze mówiąc obrzydło mi to wszystko. Z drugiej strony może to przykład tego, że w pamięci utrwalamy tylko te przyjemne wydarzenia. No, nic. Powodzenia :-)
Do zobaczenia na jakimś proteście. Jak chcesz tego, co wypisałeś, to zapraszam na klid.pl - napisz do mnie maila to Ci wyślę zaproszenie do rejestracji.