Wpis z mikrobloga

Co ja robię ze swoim życiem xD Tak się wciągnąłem w telenowelę meksykańską Esmeralda powtarzaną po raz pierwszy od 2000 roku (obecnie leci w tempie jeden odcinek na dzień na TV4), że zdążyłem obejrzeć w internecie już 35 ze 137 odcinków w ciągu dwóch dni xD Powiem więcej, bardziej pamiętam czyim ojcem jest Don Rodolfo niż moje własne koneksje rodzinne xD

#seriale #esmeralda #tvn #tv4
  • 39
@WuDwaKa: Masz pierwsze kilka xD

Pewnej burzowej nocy w pewnej biednej rodzinie rodzi się chłopczyk a w bogatej dziewczynka, z tym że matka tego biednego umiera przy porodzie. Z racji że doktor nie mógł dojechać oba porody przyjmuje znachorka Dominga która stwierdza że dziewczynka rodzi się martwa i służąca Crisanta w hajciendzie Casa Grande rodziny Panareal wpada na pomysł żeby zamienić dzieciaki bo Don Rodolfo chorobliwie chce mieć syna a ta
@MarianoaItaliano słuchaj tego, moja koleżanka z klasy (to było w gimnazjum bodajże) miała być nieklasyfikowana, bo miała z 80% nieobecności. Była interwencja szkoły, wychowawcy, listy, komisje itp. Postawili ją do pionu i zaczęła chodzić. Po paru miesiącach mi się zwierzyła, czemu nie chodziła do szkoły( ͡° ͜ʖ ͡°) o jakiejś 11 leciały powtórki Esmeraldy na TVN a ona miała takiego zajoba na punkcie tego serialu, że musiała powtórki