Wpis z mikrobloga

TLDR: Nie pobierać, szkoda dysku.
#steam #pcmasterrace Miesiąc temu odpaliłem na mojej podstawce pod mysz, betę coda, dzisiaj odpaliłem na pc, myśłałem, że może być tylko lepiej i na co ja mogłem liczyć, tutaj moje wrażenia łącznie pograłem 7 godzin (o siedem za dużo)
No więc pograłem sobie 4 godziny na Ps4 i 3 na PC, sprawdzając każdą mapę, a także każdy tryb.
+setting czasów II wś. nie samego wydarzenia, to się dzieje w innej rzeczywistości może Rick Sanchez #!$%@?ł taki poligon doświadczalny.
-Płynność, aż do 250 Hz
Minusy:
Grafika, serio podmiana teksturek i urra na sklepy?
Sterylność map.
Odrzut broni, broń czy to m3 grease gun na wodę, czy karabin szturmowy sgt44 wszystkim gra się tak samo.
Bezpłciowe nacje, każdy drze się po angielsku jedni są wyznawcami białej gwiazdy (Wisła?), drudzy czarnego krzyża.
Tak samo się czułem jak grałem w Waw, ale to było 10 lat temu. Z tą różnicą, że tu nie czuć klimatu.
Większość lata babami, bo mniejsze hitboxy.
Brak możliwości wychylania się.
Resp, bieg, strzał, Dead powtarzać do znudzenia. Update: Jebnij sobie granat przed siebie tak robią wszyscy
Nieudolna #!$%@? szarży i operacji z BF
Szybko nudzi, taki setting ogranicza mechanikę gry, lecz to narzucili fani.
Totalnie bezmyślnia strzelanka, zero taktyki.
Respy, jak za długo postoisz w miejscu, natychmiastowa seria w plecy.
To nie jest gra wojenna, to bardziej zabawa w bieganego dookoła mapy z możliwością odrodzenia się w innym miejscu.
Nigga-nazi? No shit to tylko biegacz w szarym mundurku z pistoletem (tutaj nie ma rodzajów broni, wszystko ma taki sam feeling) jesy podział na "maszynufke" i "snajpe"
Wojna od 44 i 2 nacje, przecież wojna światowa rozpoczęła się od Normandii.
Na Ps4 slim są spadki do 20 FPS w losowych momentach , niezależnie od sytuacji.
Poza trybem War, zero innowacji, a ograniczenia wynikające z narzuconych ram czasowych.
Znów dzielni Amerykanie ratują świat przed czarnymi Krzyżowcami.
Czy to murzyn, ciapak, hindus wszyscy brzmią tak samo, jedna linia głosowa niezależnie od wyglądu postaci.
Strasznie się zawiodłem, ale czego się mogłem spodziewać, ogram na premierę kampanię i szybko sprzedam.
Zerowy odrzut nie czuć w ogóle, że masz w łapie kawał żelastwa.
Jednopoziomowe poziomy, zero zachodzenia, brak walk wielopoziomowych jak było to na mapie Reichstag w World at War, tutaj wszystko jest płaskie i ma jeden poziom.
Bazooka i inne wyrzutnie nie działają jak zaserwujesz klientowi ładunku prosto w ciało, jeśli strzelisz tuż obok on co najwyżej może odkasłać chmurę dymu i pyłu, który właśnie wytworzyłeś.
Acogopodobne, kolimatory na bronie, może jeszcze granatniki z gazem NOVA6, mniej realizmu, więcej pseudocustomizacji
Znośna optymalizacja, choć gra często się sypie bez względu na sytuacje na mapie.
Zające, tak kur*a zające, skaczą, kicają, zapitalają, ciężko ustrzelić, a to tylko murzynka w "Wehrmachcie" w 44 po lądowaniu na plaży Pointe du Hoc
Zginąłęś? Nie smutaj kitku, to nie twoja wina, że z 3 strony do Ciebie strzelano, za tobą zrespił się czarny krzyżowiec,albo fani białej gwiazdy, albo jebnął Ci Schwerer Gustaw na czoło.
Po ostatniej odsłonie z 2008 jest...Tak dokładnie krok w tył, nie ma Pojazdów (fajne urozmaicenie, nie chcę 2 battlefielda, swastyk, nie czuć tej brutalności, strona niemiecka nie jest tak jednolita jak w 5)
Nowych trybów...Jest jeden nowy tryb, tryb wojny mi nie podeszło jedni campią drudzy nacierają, ale poza zabijaniem i strzelanie muszą się zająć jeszcze celami, obrońcy muszą tylko zabijać i ginąć.
Zero szybkich komend, damn one były w 2007 w codzie 4... Komunikacja bardzo ciężka ze względu że zabawa w bieganego bardzo szybko zmienia miejsce na mapie.
Sli nie działa moja jedna 980 zapieprzała na całego, za to druga, drugiej mogłoby nie być...
Narazie mały wybór broni, ale ludzie to II WŚ, nie jest ciężko tak jak z I WŚ i pokażny wachlarz uzbrojenia jest do zrobienia, latać z taką błyskawicą, czy brenem to byłoby coś!
Cena, chociaż my Polacy jesteśmy bogaci więc na stać, Activision tylko to potwierdza.
Papa, serwery dedykowane
Wojna zaczyna się w czerwcu 44, gdzie 2 nacje walczą sobie przez 10 miesięcy, zero ruskich, japońców, brytoli o innych nie wspominam, bo bym za wiele oczekiwał.
Gibraltar, wielkie okopane mapsko, tak #!$%@? niemieckimi umocnieniami i rozsianymi stacjonarnymi mg42, brytyjczycy? Jacy brytyjczycy widzę gibraltar i są aryjczycy.
Fov na poziomie 90... To w tym ''darmowym, gównianym" Paladins idzie ustawić ponad 105
Ode mnie beta na mocne 5 w skali 1-10
Po Wolfach, siegu, battlefieldzie, titanfallu i wielu ambitnych strzelankach sama marka może nie wystarczyć.
#callofduty #gry
#callofduty
  • 5