Wpis z mikrobloga

Miśki, jedziemy w sobotę z @Cymerek o 9 rano zobaczyć trochę Dolinek Krakowskich oraz Zamek w Rabsztynie. Traska 200km/2500m. Nie będzie #!$%@?, ale mamy 10h na przejechanie 200km, więc bez obijania się. Powrót do Krk najpóźniej o 19. Dołącza do nas @Mortal84 i @Arczi-S + może @Marcin_od_Tribana.

Trasa na Strava. Zbiórka o 9 na krzyżówce Stella/Bora (przystanek Wiślicka) lub 9:30 na wałach przy Moście Zwierzynieckim (Orlen). Pisać gdzie kto będzie.

Wziąć światełka i rękawki/ultralight etc. bo zarówno rano jak i wieczorem bywa różnie.

#rowerowykrakow
Pobierz metaxy - Miśki, jedziemy w sobotę z @Cymerek o 9 rano zobaczyć trochę Dolinek Krakows...
źródło: comment_CsvbA7ydwKIK6G3aHB1zMJq7bmNtyV1Q.jpg
  • 18
@metaxy same dolinki byłyby spoko :-D tak jak wycieczka jesienią 2015, do tej pory miło ją wspominam. Może by tak zrobić powtórkę w październiku, lajtowa odległość typu 60-70 km i tempo nieszosowe?
Takie dni otwarte rowerowego Krakowa, dla tych którzy chcieliby się z wami choć raz w roku przejechać, ale normalnie by nie nadążyli :-P
@metaxy Tym razem mam po drodze. Zabiorę się zapewne z wami od Krzeszowic (potwierdzę wieczorem).
Za to mam sugestię co do trasy, za Wola Filipowska można wspiąć się na Nową Górę a potem przez Gorenice jechać na Olkusz. Znacznie ładniejsza droga i mniejszy ruch niż na wojewódzkiej z Trzebinii.
@metaxy: Tak, mój błąd, teraz widzę. że źle na telefonie odczytałem. Najwyżej jest to opcja na powrót.
Za to dołączę jutro pod Leśniczówką kopce, tj 41,8 km. 10:15?