Wpis z mikrobloga

@Trixon próbuj na mniejszych zakupach

Wczoraj pokusiło mnie zrobić zakupy przez Topcashback.com na Aliexpress i standardowo gówno naliczyło

Do tej pory Aliexpress robiłem przez BeFrugal lub Planet Plus i zawsze naliczało, a przez Topcashback mam zonka

Wolę mniejsze zwroty ale pewne, niż bawić się w reklamacje
@Jacobi: @trixon

Nie polecam lemoney odpisują jakby cie mieli w dupie. Raz na ruski rok. Gówniany kesz bek. Nic nie nalicza i w dodatku nie rejestruje aktywności, gdzie pozostałe cashbacki nie mają z tym problemu. Mało info jest o tej stronie. Generalnie jak dla mnie scam. Yazing zwydaje się być solidniejszy. Topcashback jest spoko tylko trzeba trochę umiejętności.
@ryjek201: kurde i teraz nie wiem czy jestem takim debilem ze nie rozumiem nawet ciebie czy moze jestem tak inteligentny ze topcashback jest dla mnie oczywisty w obsludze i dlatego nie wiem o co ci chodzi
@blantek:

aa dobra nie chciało mi się do góry przewijać, rzeczywiście kto inny pisał że mu nie fryka, aczkolwiek zabrakło Ci umiejętności odczytywania sarkazmu ironii, nie wiem czego tam jeszcze skoro tak drążysz temat pomimo dość jasnego przekazu. Specjalne umiejętności polegają na rozumieniu języka angielskiego i umiejętności wyszukiwania informacji. Jak korzystać z cashbacku jest zawsze opisane na stronie, najczęściej w dziale faq. Kto umie szukać i rozumie j. angielski to sobie