Wpis z mikrobloga

@norur: terorryzm w polsce? xDDDD u nas jest tępiony u zarodka, nie ma mowy. To jest zabezpiec zanie przed wjazdem, bo bariery ludzie czesto ignorują, a jak jest już zywa osoba to się hamuja
  • Odpowiedz
u nas jest tępiony u zarodka,


@Kramarz: w jaki sposob jesli moge wiedziec? Granice otwarte są kolego xD chyba ze chcesz mi powiedziec, ze polskie służby są takie dobre, że wyłapują wszystkich xD Ale tak tak, Polska taki chrystus narodów i tak bardzo zapora przeciw islamowi xDDDDD
  • Odpowiedz
@Kramarz: na ktorej granicy? Podziel sie, chetnie poslucham, bo przekraczam granice srednio raz na dwa tygodnie w Polsce i poza nią i jakoś nie bylo dane mi uświadczyc niczego o czym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kramarz: tak po prostu, bez żadnych podstaw? I to jeszcze na porcie zewnętrznym? No chyba nie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekaw jestem na jakiej podstawie mieli to robić. Pomyślałeś o tym, że np mogą potrzebować wizy do polski której albo nie mają, albo jest np nieważna?
Ale tak, Polska chrystus narodów i ma agentów prewencyjnych jeszcze w obcych krajach
  • Odpowiedz
@alex-fortune: tak, bez zadnych podstaw, mają prawo odmowic wejscia na poklad bez podania przyczyny, a ty masz potem prawo do odszkodowania. A tym ludziom nawet nie chcieli sprawdzac dokumentow, zreszta jak siedzi taki i krzyczy allahu akbar na lotnisku to tez nie chcial bym zeby go brac na poklad samolotu.
  • Odpowiedz