Wpis z mikrobloga

@milov tołpa 30+ ten z biedronki, stosuję z powodzeniem na dzień i na noc chociaż po otwarciu wydawał się za gesty. Mógłby ewentualnie ciut bardziej nawilżać, ale nie robi mi krzywdy, więc dalej nie szukam
@PomeranianBoo: La Roche Possay - Effaclar Duo z retinolem i kwasami LHA. Niech nie zwiedzie Cie nazwa kremu 'do cery tradzikowej'. To najlepszy krem apteczny do cery mieszanej, ktory zluszcza martwy naskorek zapychajacy pory. Stosowalam wczesniej jakies vianki, sylveco, ziaje - wszystko na nic.
@Kamyczek91: z aptecznych moze i tak, ale wiesz, ze apteczne do cery tradziowej to generalnie gowno? drozsza bardzo duzo gorsza wersja mikrozluszczania z zsk, a vianek jest od niego lepszy. Oba dzialaja slabo, ale jako tako dzialaja, vianek jest przy tym lagodniejszy dla skory i nadaje sie na cala twarz, niezle nawilza, mi uratowal usta.
@PomeranianBoo: No wiesz. Na kazdego dziala co innego. Mi vianek podraznial skore mimo ze nie mam wrazliwej.

A i poza tym napisalam ze jest to krem apteczny do cery tradzikowej, ale dziala na cere tlusta mieszana - przynajmniej u mnie.Nie odnosze sie jak dziala na skore tradzikowa, bo takiej nie mam.
@Kamyczek91: ja także nie mam, posiadam taką jak autorka, dlatego polecam. no wiem, że na każdego co innego, na niektórych olej kokosowy niby działa... niemniej jednak lha działa dobrze w niskim ph, a la roche possay ma 5,5, dlatego działanie kwasu w tym kremie jest minimalne (co innego w przypadku kremu Mikrozłuszczanie z zsk- tutaj ph jet optymalne), chociaż wątpię, by prawie niedziałający kwas mógł zadziałać na kogokolwiek xd a retinolu