Wpis z mikrobloga

@puma2265: do mnie powinien w poniedziałek dojść Aegis także jak coś to na dniach możesz pw. Swoją drogą Wismec i GeekVape to dwa różne światy, RX jak to RX wincyj watuf, 3x18650. Aegis zrobiony na pancernego moda. Żeby wybrać trzeba się określić z jakim parownikiem będzie połączony.
@marek-wozniak-750: swoją drogą - słyszałeś o tych nowych konstrukcjach meshowych (od wandyvape i cthulhu)? Wygląda, że teraz siatki będą najnowszym hitem. Kurde - dla mnie bomba - gigantyczna powierzchnia styku, łatwe wickowanie, prawie 100% powtarzalności smaku. Czekam na tanka z tym (albo na squonk moda na 3 ogniwa, to rda kupię)
@hjrhombre: jedyne czego nie łapię - to nie jest mechanik, to zwykły regulowany elektronik, tak? Cena jest na poziomie "zwykłego" dna250 plus minus - sporawo ale jeszcze się szarpnę - gorzej z dostawą z sensownego miejsca, ma być exclusiv.
Kupiłem dzisiaj Aegisa. Chyba nie ma co porównywać do mojego wcześniejszego iStick'a Pico :D Jak narazie jestem bardzo zadowolony mod bardzo solidny. Ktoś wie gdzie mogę dostać internetowo jakieś baterie 26650? Bo u mnie w sklepach nigdzie nie ma. I za jakimi się rozglądać bo aktualnie jadę na VTC5.