Wpis z mikrobloga

Szanowni studenci pierwszego roku. Większość z Was jest na gównokierunkach i nie musicie uczęszczać na wszystkie wykłady. Notatki kupcie od rocznika wyżej. Już nawet w MPK nie ma gdzie #!$%@? szpilki włożyć, tylu Was się zjechało #krakow #studbaza A jak do Krakowa na studia przyjechaliście ze swoimi gównosamochodami to #!$%@?ć Was prądem podwójnie.
  • 16
  • Odpowiedz
@kommie: To już mnie nie będzie dotyczyć. Po kilku pokoleniach krakusów zamierzam #!$%@?ć z tego miasta na starość gdzieś do wioski pod krk.
  • Odpowiedz
@Xenoth: tez mnie to wkurza. Przyjeżdżają do krakowa, pracuja tutaj, studiuja za free, jezdza mpk na znizkach ale podatki odprowadzaja u siebie w miescinie/wsi ....jeszcze ten tlok w mpk...dobrze ze mam tak zmiany ze jak jezdze do pracy rano to studbaza spi. Gorzej jechac na nocke...
  • Odpowiedz
@Xenoth: I tak najlepsze uczucie gdy ogladasz tych przyjezdnych studenciakow jak wsiadaja do tramwaju z okna samochodu po calym dniu zajec xD
  • Odpowiedz
Tak. Oczywiscie. Krakow tylko dla krakusow. I to tych mieszkajacych przynajmniej od 1939! #!$%@? studentow, zamknac uczelnie. Wtedy bedzie wam sie dobrze mieszkalo. I nikt wam nie bedzie przeszkadzal PRACOWAC.
  • Odpowiedz
@Xenoth: Dziękuję, parkuje codziennie i nic się nie dzieje. Widocznie nie wszyscy w tym mieście są takimi burackimi napinaczami jak ty. Mam wykupiony abonament na meldunek tymczasowy więc mam prawo parkować w swojej strefie, a jeśli przy tym jakiś chłopek roztropek na wykopie ma ból dupy to tym lepiej.

Ogólnie to #!$%@?ć cie, nie lubie takich ludzi, w warszawce jest podobne zbydlęcenie mentalne i też zawsze ze strony "prawdziwych warszawiaków" których
  • Odpowiedz