Wpis z mikrobloga

1. Chciej pojechać na 1. dzień PGA 2017 ale nie miej hajsu na wejściówkę.
2. Weź udział w konkursie o wejściówki i wygraj.
3. Zamiast miejsca 1 lub 2 (wejścia na 1. dzień) zajmij miejsce 3 (karnet na dni 2-3).
4. ??
5. Brak profitu.

A przynajmniej dla mnie bo na moim nieszczęściu zyska jakiś Mirek lub Mirabelka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do rozdania mam ów karnet (wersja cyfrowa) na 2 dni (sobota i niedziela) PGA 2017, warty jakieś 89 cebulionów.
Tylko jak by tu rozdać żeby chciwe boty nie złapały...
Zróbmy tak:
- plusujemy wpis
- komentujemy zdjęciem na którym widać kartkę z odręcznie napisanymi: "PGA 2017" i waszym nickiem.
O 22:00 zamykam przyjmowanie zgłoszeń i losuję jednego wygrywa.

Myślę że sprawiedliwie. Cyknięcie takiej foty to chwila a to minimum fatygi pozwoli choć trochę odsiać zachłannych leniwców ( _) Szkoda byłoby gdyby karnecik się zmarnował albo poszedł na Allegro...

Powodzenia!

#rozdajo #pga2017 #poznan
  • 18
Achtung, achtung, są wyniki. Łatwo nie było, ale za szóstym xD razem mirkorandom w końcu wskazał osobę która spełniła warunki uczestnictwa w rozdajo.
Tym razem nagroda trafia do różowego, a jest nim ładniekotkirysująca...

@Obiekcja - gratuluję i zapraszam na pw w/s przekazania pliku.

Reszcie uczestników dziękuję za zainteresowanie i cywilizowane zachowanie w komentarzach.
Do zobaczenia w przyszłych rozdajo ( ͜͡ʖ ͡€)
No cóż, mamy zwrot akcji na ostatnią chwilę a @Obiekcja wspaniałomyślnie zrzeka się nagrody na rzecz kolejnego Mirka. Mirkorandom ty razem był jeszcze wybredniejszy, ale w końcu wskazał zwycięzcę. Jest nim...

@v354cephei, gratuluję!

Jeśli wciąż masz ochotę wybrać się na PGA, koniecznie skontaktuj się ze mną przez pw ( ͡ ͜ʖ ͡)