Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: ale wiesz, że dostęp do broni jest tylko i wyłącznie na twoją korzyść? no chyba, że jesteś z tej całej gwardii pacyfistów. brak dostępu do broni zabiera ci najbardziej ludzie prawo do obrony osobistej. wiesz ile teraz trwa dostanie POZWOLENIA na broń w Polsce? nie mówię już tutaj o kupnie i absurdzie zaopatrzenia się w ostrą amunicję, a nie jakieś gumowe kuleczki. nie jestem entuzjastą USA, ogólnie brzydzi mnie ten
@Mudok: W życiu bym nie pomyślał, że ta dyskusja wydobędzie takie pokłady #!$%@? mózgowego po obu stronach. Z jednej strony goście myślący, że z bronią będą Jamesem Bondem, broniącym własnego domostwa przed przestępcami, muzułmanami oraz ruską armią, a po drugiej zupełna histeria - straszenie masowymi mordami, ulicami płynącymi krwią, dziećmi noszącymi broń do szkoły, pomimo tego, że w praktycznie każdym kraju Europy ludzie posiadają wielokrotnie więcej broni i nic takiego nie
Jeśli zarzucasz pojedynczym przykladem


@Loloman: dałem Ci już dwa przykłady ale jak Ci mało to masz:

WHITE MEN HAVE COMMITTED MORE MASS SHOOTINGS THAN ANY OTHER GROUP

Statistics show that since 1982, the majority of mass shootings — 54 percent — were committed by white men, according to data from Mother Jones. Black people were the second largest perpetrators of mass shootings based on ethnic background, but only accounted for
@k1fl0w tyle, że to jakiś promil promila morderstw. Do tego pragnę zaznaczyć, że przykład USA, z ich spaczoną kulturą i społeczeństwem, gdzie z jednej strony każdemu się wmawia, że jest wyjątkowy i lepszy od reszty, a z drugiej - tolerowany jest szkolny bandytyzm - jednak sprzyja szaleńcom organizującym strzelaniny. Polska kultura, z dużo większym naciskiem na dostosowanie się do grupy i na jednolitość, a mniejszym - na "wyjątkowość i indywidualizm", raczej takiego
@k1fl0w: 2 przykłady? Mnie tam jeden przkonuje! Moja babka nikogo nie zastrzeliła a jest biała - biali nikogo nie mordują. Daję ci już 2 przykłady że biali nigdy nikogo nie zabili a ty dalej swoje. Geniusz z ciebie!
Serio? Serio? :D nawet nie wiem jak skomentować to co psizesz i podajesz. Eh.. ile masz lat że nie rozumiesz podstaw statystyki? 7?
http://www.washingtonpost.com/wp-srv/special/national/gun-deaths/
(Nie chce mi się szukać, wszystkie dane pokazują to