Wpis z mikrobloga

Chciałbym zachęcić wszystkich katolików do uczestnictwa w akcji "Różaniec do granic".
Wydarzenie będzie miało miejsce w najbliższą sobotę, to jest 7 października.

O RÓŻAŃCU DO GRANIC

Modlitwa różańcowa dookoła Polski

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.


Więcej na temat, na stronie wydarzenia: http://rozaniecdogranic.pl/o-rozancu-do-granic
#mikromodlitwa #katolicyzm #religia
dendrofag - Chciałbym zachęcić wszystkich katolików do uczestnictwa w akcji "Różaniec...

źródło: comment_I6ktAOmWPoLv2h0NYtHsY6bSv6wlO8iC.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • 2
@bykubyk no przecież w bibli pisało że wielki potop i te no tajemnice fstimskie czego ty jeszcze oczekujesz? Udokumentowanych dowodów???
  • Odpowiedz
  • 0
@bykubyk jak możesz pytać o cudy skoro to magia, a magia nie istnieje. Jeżeli coś się wydarzyło to był to po prostu przypadek. Ale katolik zamiast powiedzieć że trafił szóstkę w totka to powie że trafił mu się cud Boży . O złym zapominamy dobre gloryfikujemy :) Jak ktoś zda egzamin to modlitwa to uczyniła, jak dziecko umiera na raka to cóż... Bywa, modlimy się dalej
  • Odpowiedz
@mani: Ktoś coś stwierdził, ja chciałbym poznać dowody na podstawie których wysnuł swoje twierdzenia. Moje zdanie może być całkowicie odmienne, ale chcę poznać jego zdanie i jeśli będzie głupie to je wypunktować. A nie starać się dopowiedzieć coś bez wypowiedzi oponenta. Dlatego liczę na dyskusję :)
  • Odpowiedz
@raven4444 kim ty jesteś że wysyłasz palcem co kto robi? Skąd wiesz że nie byli wczoraj oddać krwi? Śledzisz tych ludzi? Daj sobie spokój człowieku, żyj i daj żyć innym
  • Odpowiedz