Wpis z mikrobloga

1. Kup ekran na ali
2. dostałeś paczke wszystko wygląda ok, chcesz kliknąć confirm
3. Super ekran działa
4. Montujesz wszystko do końca
5. Ekran ma lukę pomiedzy warstwą dotykową a ekranem
6. Otwierasz spór
7. Seller nie widzi porblemu
8. Chcesz mu wysłać film,
9. Nie ładuje mu się
10. Wkracza ali - nie widzi problemu
11. refund 1$ za ekran za 30$
12. odwołanie
13 wynik? Negatywny bo nie wysłałeś filmu

Poniżej jedno z 3 przesłanych zdjęć

#aliexpress #itemyzchin #chinskacebula
bi-tek - 1. Kup ekran na ali
2. dostałeś paczke wszystko wygląda ok, chcesz kliknąć ...

źródło: comment_fAVW1T8X8R3jZgoamJdbCBL28KUo4d0h.jpg

Pobierz
  • 17
@Wychwalany: O to że ekran jest #!$%@? bo inaczej tego nazwać nie można

@janusz0: CO mogę zrobić, złożyłem odwołanie i nic. Możesz coś wiecej napisać o tym "kolejny" ? Płaciłem kartą online dodam
@MariusMD: To się ciesz, za głupoty też bez problemu dostawałem zwrot tyle ile chciałem (czasami full czasami połowę albo jakąś częśc)

@Setral: @janusz0: Ale spróbuje i jutor się tym zajmę i podejdę sobie bezpośrednio do oddziału banku bo szkoda mi kasy na dzwonienie jak mam pod biurem bank
@bi-tek nie prościej było wrzucić na YT jako film niepubliczny i przesłać linki? Tak robiłem i z 550zl oddali mi 200zl za wyświetlacz z hot pikselami w telefonie czyli tyle ile wymiana wyświetlacza w Polsce, choć sprzedawca oferował mi 25$, czyli tyle ile kosztuje wyświetlacz w Chinach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Setral tam chyba kolega #!$%@?ł ten chargeback bo to max tydzień powimno trwać, gb tak naprawdę nie powinien być w tej odpowiedzi. Z chargbackiem na Ali jest ten problem ze jak to zgłosisz to jest wysokie prawdopodobieństwo dostania bana że względu na ich własny system ochrony kupujących. Dlatego za wskazaniem osób wyżej napisałbym do Ali żeby ruszyć znów tę sprawę.
@bi-tek: od razu widać. Też kiedyś popełniłem ten błąd i zamówiłem podróbę, właściwie to dwie. Jedna z chin, a druga z polskiego sklepu cieszącą się dużą popularnością. W sklepie gwarantowali, że to wierna kopia oryginału - oryginał. Porównałem te dwa wyświetlacze to były niemal identyczne ( chyba różniły się naklejkami). Ostatecznie okazało się, że ten z ali był nieco lepszy ( nie pamiętam z jakiego powodu) i zamontowałem wyświetlacz z ali.
@SaXer: gdyby sprzedawali oryginalne to było by coś ale chyba jak sie chce oryginal to tylko z demontażu, u mnei wyświetla obraz chyba dobrze bo iphone się i tak nie włącza (wiesza sie na czarnym ekranie po wyświetleniu "japka") i nie wiem czy to wina ekranu czy nie. Inna sprawą jest to ze jest trochę za duży