Wpis z mikrobloga

@Hank85: olisadebe to był #!$%@?. gol za golem, kariera mu się szykowała zajebista.
Ogólnie myślałem potem, że jak odchodził to ze względu na to że był stary + kibice mu dokuczali. Później jakoś zapomniałem o nim, bierze mnie chęć by wygooglować, patrzę i widzę, że miał 23 lata gdy odchodził z repry ( ͡° ʖ̯ ͡°) odszedł ze względu na rasistowskich #!$%@?ów i pojechał kopać w piłkę
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: A tam beka od razu. Do dziś dźwięczy w uszach:

Rasiak, Smolarek, NIE MA SPALONEGO, SMOLAREK DWA DWA DWA ZERO EBI SMOLAREK ALEŻ AKCJA ALEŻ DZIEŃ EBIEGO
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Chciałbym, by tę reprezentacje prowadził z Lewym Beenhakker. Gość Bronowickim i Golańskim rozjechał Portugalię, kadra w wielu meczach grała naprawdę zajebiście. Potem się oczywiście zaczął syf i wytykanie palcami, gdy dostaliśmy w czerep na Euro (w sumie, przecież "jechaliśmy po złoto" z reprezentacją, która straszyła rezerwowym napastnikiem Racingu Santander - Smolarkiem właśnie i Żurawskim dogorywającym w greckiej Larisie xD).
  • Odpowiedz
Pamiętam tamte eliminacje do Euro 2008, mecz z Portugalią na wyjeździe i ta bomba Krzynówka, miałem wtedy miskę z zupą na kolanach i ją #!$%@?łem z radości XD
nn1upl - Pamiętam tamte eliminacje do Euro 2008, mecz z Portugalią na wyjeździe i ta ...
  • Odpowiedz