Wpis z mikrobloga

@WolfSky: Chodzi o to, że wysłałem lapka do serwisu i odmówili mi naprawy przez wygięty pin. Wygięty pin > zepsute gniazdo > płyta główna do wymiany bo gniazdo jest zintegrowane z płytą > 3k do zapłaty za naprawę; taki jest ich tok myślenia.

Właśnie ładnie ułożyłem pin, ale górna część odstaje i zastanawiam się czy jest dobrze, czy po prostu się ułamał.
  • Odpowiedz
@Czimchik: XD myślałem że Ci chodzi o gniazdo w ścianie. Nie wiem jak to wygląda. Pewnie zależy od producenta. Ale nawet jak jest w płycie głównej to nie ma takiej rzeczy której nie dało by się przylutować
  • Odpowiedz
@Czimchik: a tobie nie odrzucili serwisu z powodu nadlamanego gniazda ? Oddaj go jeszcze raz na gwarancje i niech idzie ktos inny, co ci sie dzieje z tym komputerem ?
  • Odpowiedz
  • 0
@bi-tek niestabilny system; bluetooth wariuje; ogólny spadek wydajności; totalnie losowe problemy z grami dotyczące płynności obrazu, dźwięku i sterowania kursorem. Odrzucili ze względu na wygięty pin, który nastawiłem na miejsce. Dostałem ofertę płatnej wymiany obudowy i płyty głównej.
  • Odpowiedz
  • 0
@bi-tek Wczoraj chciałem zainstalować system przez partycję recovery i wyskoczyła informacja, że wystąpił błąd i nie wprowadzono zmian. No i już nie mogę odpalić systemu lol.
  • Odpowiedz
@Czimchik: kup jeszcze ta zaślepkę i wymień sam potem oddaj laptopa z tytułu niezgodności z umowa, tyle ze system nie jest na gwarancji a mozesz powiedziec ze komputer ma wysokie temperatury i sie wyłącza przy maksymalnym wykorzystaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@bi-tek Szukam jej właśnie, ale żeby wymienić musiałbym zdejmować pokrywę = po gwarancji. Zapomniałem dodać, że popisałem z nimi, że pin nie ma wpływu na nic, bo gniazdo działa i łączy z internetem, po czym wysłali do seniorów, a seniorzy stwierdzili, że na ich systemie działa i jest spoko. Dlatego chciałem przywrócić firmowego windowsa i nie mogę nawet tego zrobić...
Co do niezgodności z umową to już za późno, bo na to
  • Odpowiedz