Wpis z mikrobloga

Tak mnie zaciekawiło, skąd w Polakach taka nienawiść do własnego narodu? Oczywiście nie we wszystkich lecz pod (prawie) każdym wpisem który dotyczy Polski w jakimkolwiek stopniu zaraz mamy komentarze że o jak tu #!$%@? i w ogóle Polacy są #!$%@?.
Filmik z prezentacją szkoły w USA?

O jakie te szkoły w Polsce beznadziejne, USA takie zajebiste

Anon pyta czy lecieć do dziewczyny poznanej przez skype do USA?

Hurr leć bo tam to będziesz kimś a w polszy nikt nigdy pracy nie znalazł!!111

Daleko mi do wielbienia naszego kraju bo pod wieloma względami jest słabo ale #!$%@? mać, takiego plucia i biczowania się o my najgorszy kraj to nigdzie indziej nie widziałem. Francuz, Amerykanin czy Niemiec murem staną w dyskusjach dotyczących ich narodów i są dumni a u nas patriotę się kreuje na debila.
#pytanie ##!$%@? #polska #patriotyzm
  • 4
@L3gion Dobre pytanie. U mnie taką niechęć wywołują tacy polacy-nosacze, janusze. To że jak np. zatrzymasz się przed przejściem to jesteś frajer, no i generalnie takie #!$%@?ństwo, złodziejstwo, egocentryzm itd. Piękny mamy kraj i wcale nie jest u nas tak źle, ale właśnie ta #!$%@?ła część narodu psuje strasznie...
@GwalceCie: Ale to nie oznacza, że trzeba srać na swój kraj. W internecie teraz tego pełno. I rozumiem naśmiewanie się z "nosaczy" i takich stereotypowych Januszy, sebixów etc. ale pod wieloma względami przekracza to pewne granice. Niektórzy już nawet przebijają w tym Testovirona.