Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan o ile nie masz uwalonej podczas upgrade instalacji i nie wyszukuje Ci tylko wpisów z menu które były tam przed ostatnią dużą aktualizacją. Ja tak mam i muszę sobie robić skróty do aplikacji. A rozwiązaniem jest format. Lub nadzieja, że jesienny upgrade to naprawi. Nie było gorszego systemu od 10, nawet beta Visty działała lepiej.
Jak czytam wasze komentarze to mi się niedobrze robi. Fakty są takie że Windows 10 to najgorszy bubel, fora w internecie zalane są skargami na ten system.

Interfejs tego systemu jest brzydki i nieintuicyjny, to co w XP czy siódemce zajmowało kilka sekund, w dziesiątce to żmudne klikanie w wiele zakładek i idiotyczne bajery które nie mają żadnej funkcjonalności.

Praca na tym gównie to katorga, ale ktoś kto używa komputerka wyłącznie do
@kiera1 korzystam z Windowsa od wersji 3.11 i według mnie najbardziej estetyczne jest aero z win7. Windows 10 może ma spoko menu start, ale cały ux jest #!$%@?. To już BeOS lepiej wyglądał. Wszystko mega płaskie, nie wiadomo co jest przyciskiem, a co tylko tekstem. Kolory też marne. Kontrast mały, duża jasność. Motywy niewiele zmieniają, a ja nie mam czasu i chęci bawić się w customizację interfejsu, który zresztą jest dość opony