Wpis z mikrobloga

@kiera1: co XD na win10 w każde miejsce wejdziesz szybciej niż na XP. A na 10 narzekają tylko osoby, które boją się zmian, lubią mówić "kiedyś to było" i są uparte jak barany, nie chcą nawet spróbować nowego xD
  • Odpowiedz
Chyba nie powiesz że to wygląda przejrzyście intuicyjnie?


@kiera1: oczywiście, że tak. Uwielbiam ten system. Ilość skrótów klawiszowych i wygoda tego systemu w porównaniu do XP jest powalająca. Do tego dwa lata działa jak burza na tej samej instalacji. Można mówić, że 7 był lepszy, ale ten szrot XP? xD
  • Odpowiedz
@geuze kliknięcie przycisku windows i wpisaniem kilku literek tego, co potrzebujemy (np. Blu... By wywołać ustawienia Bluetooth itd.) Takie nieintuicyjne xd Do czego zmierza ten świat. Kiedyś w grach trzeba było coś przeczytać, coś pokombinować (Fallouty, baldury, nawet morrowind), a teraz ludzie się jarają grami, gdzie trzeba biegać od jednej wielkiej strzałki, do następnej, a 4 godziny z całego gameplaya to cutscenki albo qte...
  • Odpowiedz
@kiera1: Korzystam z Windowsa 10 od prawie 2 lat I jedyny problem jaki mialem to #!$%@? mi sterowniki od dzwieku. Zmienialem nawet podstawke z AMD na Intela I smiga bez formatowania.
  • Odpowiedz
10 jest bardzo dobra.
W sumie od czasów 7 jedyny system który doprowadzał mnie do szału to czysta 8, którą miałem preinstalowną na laptopie. Brak przycisku Start na pasku zadań, usilne forsowanie kafelków zamiast pulpitu - co na sprzęcie obsługiwanym myszką lub touchpadem a nie dotykowym ekranem miało tyle sensu co smarowanie masła łyżką - do tego fatalna wyszukiwarka, którą nie dość że trudno było wywołać (przesuwanie kursora do prawego górnego rogu
  • Odpowiedz