Wpis z mikrobloga

@Primusek: No to właśnie pytam, dlaczego? Jakie są niby podstawy do tego, by sportowcy dojeżdżali z eskortą policji z włączonymi kogutami? A jeszcze za nimi samochody dziennikarzy z TVP i Polsatu, wtf?
@Primusek: @Braand: No #!$%@? się, bo nie lubię takiego wożenia się, bez większego powodu.
Jakby moje dziecko się dusiło, zapaść.... to jest sytuacja ZAGROŻENIA ŻYCIA, a nie dojazd na stadion, co ty porównujesz?

Nie dość że politycy i ich pociotki się wożą jak szlachta 500 lat temu, to piłkarzy brakowało, cyrk.
@Braand: Wg. tej logiki to Billa Gatesa cała policja z Waszyngtonu powinna eskortować, bo jest wart dziesiątki miliardów.

Gdyby każda osoba publiczna w Polsce dostawała eksortę policji, to policja niczym by się nie zajmowała tylko eskortowaniem osób publicznych.
Pokaż mi zdjęcia eskortowanych reprezentacji z innych krajów.
@Andris00: jakiś ułomny jestes? To są gwiazdy,pilkarze REPREZENTACJI rozumiesz? Sa warci mnostwo pieniedzy,a bywa milion takich poprawncow ktorzy nawet dla bycia "slawnym" na 5 min cos by odwalili. Oni przed meczem musza sie czuc bezpiecznie,zrelaksowani itp.
@Hogataa26: Czy ty jesteś normalna? Rozumiem że piłkę się fajnie ogląda, emocje itd. no ale na Boga to są tylko piłkarze, sportowcy, zajmujący się zawodowo kopaniem kawałka gumy, nie róbmy cyrku, ja się sprzeciwiam nawet żeby politycy jeździli na kogutach. Najwięcej ludzi oglądało mecz Rosja- Polska na EURO 2012, to było chyba 14 milionów ludzi w szczytowym momencie, czyli uwaga... 24 miliony ludzi w Polsce, NIE OGLĄDA piłki nożnej.

Masz mentalność
@And7: To nie ja tam stoje, ale jakbym miał zielone a by mi autobus z piłkarzami wyjechał na skrzyżowanie i bym przez to musiał kolejne 5 minut czekać to bym się #!$%@?ł solidnie.
To nie jest żadna nagła sytuacja, można wyjechać kilka minut wcześniej i spokojnie zdążyć, ale jest to taki prztyczek w nos, jak od strony polityków, "z drogi śledzie bo kadra jedzie".
@And7: Ja marudzę i mnóstwo innych ludzi też, tylko trzeba wyjść spoza swojej grupki wzajemnej adoracji.
Mecze reprezentacji ogląda regularnie 6-7 milionów ludzi, czyli 30 milionów nie ogląda meczów polskiej kadry.