Wpis z mikrobloga

@menesis: Nope, fizyki nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strzelam, że nawet jeśli się uruchomi to może się przepalić po jakimś czasie. Nie wiem, kup najtańszy chiński power bank i podłącz bezpośrednio baterie, one mają dobre napięcie a i naładować je można normalnie
@menesis: nie ponieważ nadajnik GSM telefonu potrafi pobierać w szczycie kilka amperów, google: GSM peak current. Więc z tego powodu nie przewiduje się nawet takiej możliwości. Wyjątkiem jaki znam były telefony LG jak Shine i Cookie. Ale też do momentu jak się nie odezwał nadajnik - wtedy padały.
@RicoElectrico: Dzięki za Twoją odpowiedź. Ciekawa sprawa z tym nadajnikiem. Choć akurat GPS mógłby być całkowicie nieaktywny.

Rozwinę o co mi dokładnie chodzi. Może to kogoś zainteresuje. Chodzi o androida do operacji typu tokeny uwierzytelniające, portfel kryptowalut itp. No i mam takiego starego Samsunga GT-S7582 bez baterii, który by się nadał. Fajnie by było żeby był po prostu podłączany przez USB do ładowarki (powerbanka) lub USB w komputerze. Właściwie nie musiałby