Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: ja #!$%@? chłop wstawił zdjęcie z tramwaju a ty się zesrałeś z tego powodu xD #!$%@? ludzie ogarnijcie się, bycie tak durnym musi męczyć psychicznie xD
  • Odpowiedz
ja #!$%@? chłop wstawił zdjęcie z tramwaju a ty się zesrałeś z tego powodu xD #!$%@? ludzie ogarnijcie się, bycie tak durnym musi męczyć psychicznie xD


@murdoc: Chłop raz na rok przejdzie się tramwajem i to w czasie kampanii i ma czelność pisać "nie ma to jak tramwaj", gdy codziennie porusza się służbowymi autami z kierowcami wprowadzając przy okazji kolejne utrudnienia dla kierowców aut, no #!$%@? nie wiem kto się powinien
  • Odpowiedz
@teslamodels: po urzędnikach widać, ze nie jeżdżą komunikacją miejską, bo by od razu wiedzieli jakie są z nią problemy i co poprawić. Tramwaj / autobus za miliony, a w środku co? Często klima nie działa (nie powinien wyjechać z zajezdni), jakaś żenująca częstotliwosć kursów a ludzi po sufit no i przede wszystkim problem z bezdomnymi / żulami. Nie oczekuję od kierowcy, że się będzie z brudasami szarpał, ale oczekuję interwencji Straży
  • Odpowiedz
@pieknylowca nie lubię typa zbytnio, ale kilka dobrych lat temu jak jeszcze był tylko posłem, to widziałem go w tramwaju. Jechał sam jak normalny człowiek. Nie wiem jak teraz się zachowuje ale wtedy mi to zaimponowało.
  • Odpowiedz
normalnie jeżdże samochodem do pracy ale dzisiaj w celach propagandowych pokaże jak to fajnie się jeździ tramwajem


@pieknylowca: akurat rafaua można normalnie spotkać czasami w zbiorkomie nawet jak nie robi szopki przed wyborami, sam go widziałem z 2 lata temu, jechał jak normalny korposzczur bez żadnych mediów ani grupy przydupasów
  • Odpowiedz