Wpis z mikrobloga

Do Guild Wars 2 powróci niebawem Szalony Król - Shadow of the Mad King startuje już 17 października ( ͡º ͜ʖ͡º)

http://www.strefammo.pl/news/gw-2-shadow-of-the-mad-king-startuje-start/

Po więcej nowinek ze świata gier MMO zapraszam do obserwowania tagu #strefammo - nieśmiało zapraszam również do odwiedzenia strony (i komentowania) o tej samej nazwie po jeszcze więcej wiadomości/poradników/artykułów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gry #guildwars2 #gw2 #rozrywka
  • 18
@Re-volt wszędzie? Kiedyś w lionie spam ludzi, pve bossy to gre cielo. Teraz polowa tego. Już nie wspomne ze end game to taki mega grind..
@Re-volt no #!$%@? tegp samego w kolko. Czyli end game w gw2. Gralem przecież więc wiem co tam jest. #!$%@? farmiwniw tych gowno akilli po kilka h. A idz pan z takim endem xD
@Derol: pewnie te same zabawy jak co roku, choć mam nadzieję, że się rozczaruję XD devsi na reddicei ostatnio zapowiadali niespodzianki w te halloween
@Shiv: @Re-volt: a ja się zgodzę z Shiv, GW2 zawsze miało problemy z edngame jeśli się nie lubi PvP, choć jest to przypadłość ówczesnych mmo
@vateras131 wow mial sporo aktywnosci. Samo dodanie nacji i wolnego pvp byloby zajebiste (pk). W gw2 nie ma tak naprawde poprawnegp pvp, nie ma dueli etc. Sa wojny duele ale to nie to samo co dobre pk ;> dopiero wtedy czuc sens zbierania eq i maksowania postaci
@Shiv: w gw2 nie ma endgame, cała gra zaprojektowana jest tak, że od momentu rozpoczęcia gry masz endgame. Przynajmniej tak było na początku. Teraz takim endgame per se jest craftowanie Legendary armora (raidy) i broni (precursory) + ogólnie craft ascended scapowany 1 item na dzień