Wpis z mikrobloga

@Gosiex:
Ja korzystam z Enel-Med, nie korzystałem z Medicover, więc nie mam porównania.
Jedyna konkretna opinia to taka, że łobuzy nie majo parkingu. Co prawda zawsze jakoś miejsce udawało się znaleźć, ale to raczej kwestia szczęścia niż reguła.
Umawianie wizyt czy zamawianie recept online -- na plus.
Lokalizacja -- ciężko powiedzieć -- jak się jeździ zbiorkomem to na plus, jak samochodem -- na minus (zwłaszcza jak termin w godzinie szczytu).

I
  • Odpowiedz
taka głupia procedura, że zanim wyślą na rezonans -- muszą wysłać na RTG, nawet jeśli wiadomo, że RTG nie jest przydatne w tym przypadku


@Polinik: pojedzie pacjent na rezonans a tam metalowy implant w czaszce i taki chooy z obrazowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gosiex: Trochę odpowiem w stylu
A czy B?
C!

Korzystam od ponad roku z Saltusa i nigdy nie miałem problemu żadnego. Wizyta u specjalisty to najwyżej 2-3 dni czekania były. Mam w ofercie pełne badania okresowe z których korzystam. Na koniec jest pełna analiza z zaleceniami etc. No ogólnie wszystko jest dobrze rozwiązane.
Z RTG miałem tylko problem że zamiast w przychodni musiałem podskoczyć do Falcka na Jana Pawła II, no
  • Odpowiedz
@Polinik: RTG jest wykonywane tej samej okolicy co rezonans w celu uniknięcia obrazowania okolic z ciałami obcymi metalicznymi - takie ciała dają niediagnostyczny obraz w rezonansie. W odcinku lędźwiowym też mogą być implanty, a w czikago to nawet pociski po postrzałach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciekawski, @Polinik: a stomatologia w enelmedzie też jest git? Bo generalnie miałabym w pakiecie przegląd stomatologiczny, piaskowanie i inne pierdoły, a na leczenie i wypełnianie tylko zniżka (z nie wiem jakiej ceny)
  • Odpowiedz
@Gosiex: A nie wiem, nie korzystałem. Chociaż chyba tą stomatologię ostro promują, bo nie dość, ze SMSy co jakiś czas to jeszcze jakąś promocję na dentystę dorzucili do firmowego abonamentu.
Więc chyba zainwestowali i chcą pozyskać klientów.
  • Odpowiedz
@Gosiex: tak jak @maciekawski korzystalem z enelmeda przez PZU. Bylem bardzo zadowolony. Teraz mam Medicover i niestety ale czas oczekiwania na lekarza jest duzo wiekszy + jakosc specjalistow jest rozna. W enelmedzie bylem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Gosiex: Korzystałem z usług stomatologicznych ENEL-MED. W zasadzie zrobiłem sobie tam wszystkie zęby. Przez rok miałem około 3 innych stomatologów bo dość duża rotacja w tym zawodzie. Nie mogę nic zarzucić, oprócz braków w sprzęcie (brak mikroskopu). Z terminami około 2 tygodnie na przód od godz. 16
  • Odpowiedz