Wpis z mikrobloga

@Aerials
Etam luzik
Większy miałem #!$%@? jak brakowało kilku tabletek w opakowaniu leków

Apteka nie była samoobsługowa, jakaś pigula se jadła i zamykala opakowanie

I idź to reklamować to cię za idiotę wezmą, że wziąłeś a teraz za cebulę robisz

Żeby to raz było to pal licho ale 3-4 i przesłałem tam chodzić,

Jak tu #!$%@? zrozumieć człowieka wyksztalconego, który takie numery odstawia
I idź to reklamować to cię za idiotę wezmą, że wziąłeś a teraz za cebulę robisz


@koral: Ziomek, no co Ty. Sama kiedyś przymykałam oko na różne takie, ale od pewnego czasu jestem tak cięta na wszelkiego rodzaju niekompetencje (nie mówię tu przypadku mojej czekolady - skontrolowanie każdego klienta podczas zakupów na tę chwilę jest po prostu niemożliwe), że zawsze kręcę afery (ostatnio miałam pecha do wszelkiego rodzaju usług i w
Co odpisali?


@Volan: Zwykłe kopiuj wklej, ale szanuję za tempo (może po prostu miałam szczęście, nie wiem ;)). Treść ich wiadomości:

"Witamy. Eriels, dziękujemy za wiadomość. Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów, dotyczący sklepów sieci Biedronka, jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany.
Serdecznie przepraszamy z powodu zaistniałej sytuacji. Jednocześnie w wiadomości prywatnej, albo bezpośrednio w mailu do BOK (bok@biedronka.eu), prosimy o podanie szczegółów dotyczących sytuacji, tzn.:
ja przeliczam to na mój czas jak mi się opłaca to robię aferę ale za 10 zł to szkoda mi czasu i energii

Jak mnie zrobili w #!$%@? to innych też a inny nie podaruje i za mnie zrobi aferę :)


@koral: Też racja, chociaż z drugiej strony gdybym chociażby przechodziła obok, to nie krępowałabym się i wjechałabym z buta XD
@Aerials: Ja kiedyś kupiłem źle zgrzane czipsy które stały przez to miękkie. Porobiłem zdjęcia opakowania z widocznym krzywym zgrzewem i numerem seryjnym, wysłałem na maila producentowi z wiadomością, aby sprawdzili maszynę bo coś im szwankuje, a w sklepie było jeszcze kilka takich paczek. Poprosili o podanie adresu sklepu i wysłali kuriera po moją źle zgrzaną paczkę Chipsów xD Kontakt ucichł, miesiąc później puka do mnie kurier z kartonem w ręku -
@Aerials: haha na biedronke nie licz, u mnie odpisali Szanowna Pani,

W imieniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A. pragniemy podziękować za kontakt z
Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że dodatkowe punkty można było otrzymać
za następujące produkty:
- LODY ŚWIDEREK WANILIOWE W POLE. mix 80ML
- ODŻYWKA D/WŁOS.MIX GARNIER FRUCTIS 200ML
Natomiast na paragonie znajdują się inne produkty, których promocja nie
dotyczy.
A to jest
Pobierz
źródło: comment_8FhWAtAZCG0LOlUmla3kd5G0sy0N7r3r.jpg