Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/obwinianiem wszystkich dookoła w momencie, gdy się im udowodni błąd? xD Moja kupiła w "Świecie herbaty" czy jakimś podobnym sklepie jakąś chińską "elitarną" herbatę za prawie 50 zł za 100 gram, żartując ze mnie, że ja tylko jakieś liptony czy sagi piję. Wieczorem zrobiłem nam po kubku herbaty - sobie zaparzyłem tę jej "elitarną" chińską, jej zrobiłem zwykłą czarną Dilmah z Auchan xD Specjalnie nie mówiłem, która jest która. No i się zaczęło - ochy i achy, że ta jej herbata, którą pije, to ma taki głęboki aromat xD jakieś bukiety, srety, mapy smaków. A że ta "moja" to ma płaski smak i w ogóle jak można coś takiego pić xDD Gdy powiedziałem, że zrobiłem jej żart i zamieniłem te herbaty, to zaczął się płacz, że ją chciałem upokorzyć, że jeśli chciałem udowodnić, że jest głupia itp., to mi się udało. No i teraz wielce obrażona, bo się ośmieszyła ze swoim "eksperctwem". A to po prostu zwykły ślepy test był, trzeba było nie zgrywać konesera.
#zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/...

źródło: gourmet-foods_dilmah_herbata-ekspresowa-ceylon-gold_25x2g

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to samo jest z winem, dasz gościowi winko za 20 zł i powiesz że kosztowało 200 - to od razu lepiej smakuje
te tanie nawet wygrywają konkursy, pamiętam coś za 2 dolce "2 buck chuck" który bez etykiety dobrze wypadł w jakimś konkursie znawców :)

co do porad związkowych - to nie triumfuj nad nią, przytul ją i powiedz że "spoko twoja herbatka jest i tak lepsza od tej z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz dziewczyne z niskim poczuciem wartosci.

a co do smakui ceny to jest tak jak mowi @heniek_8 - pamietam jak byl film dokumentalny o oszuscie co podrobial drogie stare wina, tzn robil stare naklejki ktore wygladaly jak oryginalne i wina byly sprzedawane na aukcjach, nawet jak sie wszystko wydalo to niekotrzy co kupili te fejkowe wina dalej twierdzili, ze to nie moze byc prawda bo smakuja wspaniale XD nasze mozgi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim uważam ze macie jakaś toksyczna relacje ze musicie coś sobie wzajemnie udowadniać. Jeśli ktoś coś kupuje sobie i uważa to za coś super i poprawi tym sobie humor to fajnie. Ja mogę to uważać za głupie lub marnowanie pieniędzy ale jak tej osobie to sprawia radość to czemu odbierać ta radość? Życie polega na tych małych i dużych radościach. Mogłeś po prostu zrobić Wam obojgu herbatę i powiedzieć ze Tobie ta
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: odnośnie dysonansu poznawczego to są jeszcze lepsze historie, jak guru sekty zapowiedział że będzie koniec świata, więc można spokojnie rozdać majątek i iść z nim na górę na której zostaną ocaleni. jak się domyślasz końca świata nie było - ale wiele z tych osób dalej szło w zaparte że nie zostali oszukani, tylko że ich jakieś tam ceremoniały na górze spowodowały że ufo czy co tam miało zniszczyć świat, zmieniło
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Byłoby mi bardzo przykro gdyby osoba którą kocham i której ufam zachowała się wobec mnie tak jak Ty. Oczywiście, że kupowanie herbaty za 50zł za 100g to wrzucanie kasy w błoto. ALE Twoje udowadnianie jej PODSTĘPEM swoich racji jest w #!$%@? słabe.
  • Odpowiedz
nasze mozgi tak dzialaja - usprawideliwiamy sami siebie, ze nie moglibysmy byc tak glupi zeby dac sie oszukac


@DrGreen_2: chyba twój mózg i tych dzbanów. To że się kretyni nabrali nie znaczy że tak ma każdy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z jednej strony sama zaczęła kpiąc z tego jakie Ty pijesz herbaty i dostała nauczkę, którą pewnie zapamięta. Tylko druga strona tej sytuacji jest taka, że dałeś jej nauczkę kosztem jej zaufania do Ciebie i waszej wzajemnej relacji. O ile w relacji na której nam nie zależy i bardziej chodzi o odwet to sytuacja zwycięska, tak jak masz docelowo z kimś być dłużej albo i na całe życie, to warto
  • Odpowiedz
Mogłeś po prostu zrobić Wam obojgu herbatę i powiedzieć ze Tobie ta elitarna herbata nie smakuje i tyle.


@Kitku_Karola: a różowa mogła nie cisnąć z niego beki że pije herbaty za 10 zł jak plebs, to też nie jest miłe
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobiety generalnie nie lubią się przyznawać do winy, a jak zostaną złapane za rękę, to i tak wina wszystkich wokół XD

ostatnia ewentualność to płacz, czyli taka katapulta dla pilotów w sytuacji kryzysowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

musicie coś sobie wzajemnie udowadniać


@Kitku_Karola: przecież tu nie chodzi o herbatę, tylko o obrażanie się po przyłapaniu na czymś co jest odrzucane z podświadomości xD

W drugą
  • Odpowiedz