Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

Dzisiejszego wieczoru przychodzę do Was z informacją o nowej zdrapce, której sprzedaż rozpoczyna się jutro (czyli 12 października).

Na pewno niektórzy z Was przywiązują większą wagę do swoich znaków zodiaku. Lotto dobrze o tym wie i od wielu lat wprowadza do sprzedaży zdrapkę związaną właśnie z naszymi znakami zodiaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drapiący zdrapki na bieżąco na pewno już ją znają bo jeszcze nie tak dawno była do kupienia jej stara edycja. Teraz Lotto zapełnia powstałą lukę nową serią

Nazwa zdrapki to Nowy Zodiak i otrzymała ona numerek 410. Zdrapka będzie występowała w 12 wizualnych odsłonach, dokładnie w tylu, ile występuje znaków zodiaku.

Piramida wygranych jest następująca:
8 x 50 000 zł
24 x 5 000 zł
640 x 450 zł
4 000 x 80 zł
40 000 x 40 zł
240 000 x 20 zł
192 000 x 10 zł
360 000 x 4 zł
3 040 000 x 2 zł

Całkowity nakład wynosi 16 000 000 losów.

Wysokość kapitału przeznaczonego na wygrane pieniężne wynosi 16 968 000 złotych, co stanowi 58,27% łącznej ceny losów przeznaczonych do sprzedaży.

Zasady gry są proste:
Zdrap pole gry. Znajdź 3 takie same kwoty i wygraj tę kwotę. Znajdź 3x "GALAKTYKA" i wygraj 20zł.

Tradycyjnie nie będę Was namawiał do większych jej zakupów bo są inne ciekawsze zdrapki do zakupu na ten moment, ale może warto kupić w ramach ciekawostki i zobaczyć jak się drapie :)

Po więcej informacji na temat tej zdrapki odsyłam na stronę Lotto: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/nowy-zodiak-410

Pamiętajcie, że ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

........................................................................................................................

Korzystając z okazji chciałbym także gorąco pogratulować @Crosq , któremu zdrapka Mega Pensja przyniosła wygraną w wysokości... 500 zł! Jego wpis poświadczający taką wygraną znajduje się tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/27334103/na-poprawe-dnia-xd-zdrapka-wykopskubietotalizatora/

........................................................................................................................

Życzę Wam równie wysokich wydrapanych nagród! Pamiętajcie by pochwalić się od czasu do czasu swoimi perełkami wśród morza niestety pustych losów :)

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_lTAOx8YjUYGJssSAXI6K5rIB8DrP90lb.jpg

Pobierz
  • 10
@lukdjy: jeżeli będziesz chciał pomęczyć kolektora sprawdzając numery paczek to najlepszym wyborem będzie "Dobre Życie" za 5 zł z numerami paczek 140 000-162 500 lub "250 000 w Banku" z numerami powyżej 40 000 dla wersji zielonej oraz poniżej 160 000 dla wersji bordowej.

Jeżeli jednak odczuwasz dyskomfort i nie chcesz robić z siebie głupka przy przebieraniu losów to zdecydowanie polecam zdrapkę "500 000 zł w Banku". Jej koszt to 10
@Nutaharion: Kupiłem dziś zdrapkę z Twojego dzisiejszego wpisu. Podszedłem do Pani z telefonem w ręce i pytam po kolei: Dobre Życie jest? Nie? To może 250000 w Banku? Też nie? A może 500000 w banku? Jest? To wezmę. Udało mi się wygrać 50zł :) 5 dni temu jak dodałeś wpis z krzyżówką to kupiłem też takową pierwszy raz i też wygrałem 50zł :) Narazie jestem na plus 75zł bo wtopiłem trochę