Wpis z mikrobloga

Co do Szpakowskiego, bo widzę że to gorący temat - moim zdaniem jego komentarz meczów reprezentacji Polski nie będzie tragiczny. Lewandowskiego z Lubańskim raczej nie pomyli, Grosickiego z Gorgoniem też, ale błagam Telewizję Polską żeby, jeśli już naprawdę muszą, dali mu komentować tylko mecze Polaków.

Pan Darek emocje akurat potrafi przekazywać, głos ma świetny, ale niestety nic poza tym, o dzisiejszej, głównie zagranicznej piłce nie ma zielonego pojęcia, nazwiska czyta z kartki na szybko i je przekręca, zupełnie nie rozumie roli zawodników w danej drużynie. Niech przykładem będzie ostatni, tragiczny, w jego komentarzu finał Ligi Mistrzów. Bezdyskusyjnie najważniejszy mecz sezonu a Szpakowski nie potrafi się nawet przygotować i myli nazwiska zawodników, NAZWISKA, coś co każdy komentator przed takim meczem powinien mieć w małym paluszku.

Co do eliminacji Hajty i Borka, ten pierwszy miał swój urok, ale do czasu, teraz jest po prostu #!$%@?ący z tymi ciągłymi frazesami, nie mówiąc o tym że po prostu nie potrafi się często wysłowić. Matiego szanuję i zawsze szanowałem, potrafi komentować, zawsze jest na bieżąco i wie o czym mówi. Szkoda że to jego zabraknie na MŚ, Hajtę mam gdzieś bo jest tylko zabawnym półgłówkiem myślącym że jak kiedyś grał na jakimś poziomie to teraz wolno mu poprawiać każde zagranie reprezentantów Polski, bo przecież na tym jego komentarz głownie polega. Ciekaw jestem jakby skomentował siebie w meczu Portugalia - Polska na MŚ 2002 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do TVP - błagam, macie 8 miesięcy, są na pewno ludzie lepsi od waszego betonu, są na pewno komentatorzy lepsi od Żewłakowa czy Mielcarskiego, są eksperci do studio lepsi od Engelów czy Piechniczków i innych takich. Tylko #!$%@? wara od Gmocha. Gmoch musi być.

#pilkanozna #mundial
  • 29
  • Odpowiedz
@Minieri: Co do Hajty to się zgadzam z małym ale, to, że zagrał jeden #!$%@? mecz nie znaczy, że nie może krytykować innych. Ale robi to nagminnie i się już po prostu przejadło, tak jak cała jego osoba, nie mam do niego nic osobiście, niech świeci ryjem żeby chociaż troche zarobić na tych swoich 15 minutach sławy, w końcu przebalował 20 milionów ( ͡° ʖ̯ ͡°) aczkolwiek
  • Odpowiedz
@Minieri: niestety nie spodziewałbym się cudów po TVP. Polsat, Canal+ czy inne stacje transmitują cokolwiek, więc jest gdzie trzymać (jako taką) formę. Szpakowski i Szaranowicz to byli już starzy 20 lat temu. xD Nic dziwnego, że już nie dają rady komentować jak dawniej, chociaż ja tam i jednego i drugiego lubiłem i lubię słuchać (chociaż teraz im się zdarza nie tyle komentować, co pierdzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
to, że zagrał jeden #!$%@? mecz nie znaczy, że nie może krytykować innych.


@fufu098765: Ale to nie był mój argument, taki pstryczek tylko, bo naprawdę nie chcę już wchodzić w tematy życia pozaboiskowego pana Tomasza.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh Jest Laskowski ale jemu też by mogli dać kogoś ciekawego jako drugiego komentatora.

Albo płot twist i Twardowski i Smokowski komentują mundial w TVP :D
  • Odpowiedz
@Minieri: To akurat jest mocną hipokryzją wiadomo, jeszcze gdyby sam zmienił styl życia nawet po zakończeniu kariery to ok, ale tak według mnie cała jego osoba to jest sprzeczność, średni we wszystkim co robi, ot głupek jakiego każdy z nas ma w ekipie znajomych. Słusznie ktoś zauważył, że jest po prostu jednym z elementów wyciągniętych przez Borka na zasadzie starej znajomości, tylko po to żeby pomóc koledze w potrzebie. Wypali się
  • Odpowiedz
@Minieri prawde mówiąc, to oglądając te dwa ostatnie mecze Polski miałem wrażenie, że i Borek i Hajto na siłę próbowali coś zabawnego powiedzieć. Kojarze że Borek próbował łapać za słówka, ale jego docinki były niezbyt zabawne i chyba sam o tym wiedział, bo nawet nie ciągnęli tego. Jak dla mnie to formuła z nimi jako para komentatorska już się wyczerpała.
  • Odpowiedz
@Minieri: Wystarczy kilka razy oglądnąć "Misja futbol" na yt i już wiecie co nas czeka... Szpakowski jest ciągle na etapie "Jurka Engela", czasami przebije się za ścianę do Beenhakkera. Kiedyś świetny, dziś tylko #!$%@?ący.
  • Odpowiedz
  • 3
@Minieri no mnie już skręca jak sobie pomyślę o wiecznych porównaniach w TVP do 'ORŁÓW GÓRSKIEGO'. No i w studio obowiązkowo piechniczek, trener dwudziestolecia Engel i Tomaszewski co zatrzymał Anglię.
  • Odpowiedz
@Minieri: za to właśnie lubię Borka jest przygotowany do każdego meczu - jak gramy z Armenią zna każdego movsisyana po numerze/ pozycji potrafi go zidentyfikować na boisku - zna przynależność klubowa tych ogórków i często różne historie o które bym go jie podejrzewał. Pewnie na co dzień nie śledzi ligi armeńskiej dlatego widać ze się przygotowywuje do meczy
  • Odpowiedz