Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Murki, co ja przed chwilą odjebałem... "Miałem" rozmowę o #praca. Obszar firmy gdzie bym miał pracować ogromny. Kolega już tam pracuje i to on mi podał nr kontaktowy, a później wysłałem CV. Odezwali się w poniedziałek, zaprosili dziś na 7:00 przy biurze przepustek. Byłem 6:40, co by się nie spóźnić i nie wypaść źle już na rozmowie.

  Pokazuję zdj koledze, że czekam przy biurze przepustek na Messengerze, a on "ojjjj nieeee, to nie tu, to musisz z drugiej strony". Panika max, myślę sobie, nie no - powiedział brama nr 2, bankowo. Dzwonię. Mówię, że jestem tutaj od strony bramy nr2, ale kolega który u państwa pracuje mówi, że chyba od złej strony jestem. Mówię charakterystyczny punkt, a koleś z którym byłem umówiony "eee, dobra, a przechodził pan przez most?". Mówię, że tak - "to okej, znajdziemy się".

  Nie znaleźliśmy. Dzwoni do mnie o 7, że gdzie jestem, to mówię, że no przy biurze przepustek. "Czerwona kurtka, widzi mnie pan?". Nie. Powiedziałem jeszcze raz od której strony przyszedłem, a on wtedy "aaa, bo pan od złej strony przyszedł".... No to po to dzwoniłem 25 minut wcześniej, żeby się upewnić, czy jestem w dobrym miejscu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  "Nie zdąży pan w 15 minut do mnie dotrzeć... No nic, przykro mi... Może jutro się umówimy, ale to ZADZWONIĘ jeszcze".

  Nie zadzwoni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Poproszę plusy. Pączek kupiony na pocieszenie.
  #gownowpis #pracbaza #zebroplusy #rozmowakwalifikacyjna
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (42)

 • odpowiedzi (39)

 • avatar

  Uwaga bo robię pierwsze w karierze #rozdajo ! Z osób, które zaplusują ten post wylosuje jedną i tylko jedną, która dostanie przepiękną kartkę z południowej półkuli.
  W skład zestawu wejdzie:
  - kartka
  - życzenia
  - koperta
  - znaczek i pieczęć pocztowa z Nowej Zelandii

  Kartka może być taka jak ta lub inna jeśli zwycięzca zechce.

  Do losowania zapraszam wszystkich powyżej zielonek.

  #nowazelandia #zyciewchristchurch #pocztowki
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)